Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
990
Players nickname
Srdjan Buncic
Suspect ID
22086
Date of violation
Apr 23, 2024
Time of violation
22:15
Proofs
https://youtu.be/kBk55hKy98M

Srdjan Buncic

Player
Player
Joined
Dec 22, 2023
Messages
13
Na snimku se vidi da sam ga malo pipnuo i da nisam imao nameru da ga okrenem. Kada sam mu svirao on je dosao i namerno mene zgurao sa puta kako bi uzeo korist i pobedu. Vidi se jasno da me je gurao namerno i zato bi zeleo da mu se da neka kazna jer ovo nije u redu. Ja ovo ne bi ni kacio da mi se desilo samo jednom jer nagrada nije velika i nema oko cega tu da se raspravlja, ali ovaj gospodin dolazi skoro na svaku trku i gura si ne bi li pobedio i zato kacim jer mi je dosadilo svaku trku da se nastavljam sa istim likom. Odlucite sta ce te uraditi ali mene ovo stvarno povredjuje jer ovo nije pravi rp ako cemo svi da se guramo za nesto ne bi li uzeli neku nagradu bila to trka ili nesto drugo. Na kraju samo da napomenem da ne znam zasto mi se ponavlja video 2 puta. Najverovatnije neka greska u koracima.
 

Joe Junior

Player
Player
Joined
Mar 3, 2023
Messages
537
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Na pov-u se nevidi da vas je igrac namjerno udarao jer ste vi usporili a on udario u vas.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom