Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nemanja Fjuri

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
31
1. Vaše ime IRL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 14:00 do 20h (nedeeljom vise) i jos jedan termin od 20h do 2:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):5-10h
6. Vaš Discord: dramqq
7. Vaše ingame ime: Nemanja Fjuri
8. Vaš ID: 54794
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam vec dovoljno vremena proveo kao roleplay igrac i smatram sebe kao iskusnim probao sam biti lider ali mi se nije posrecilo i jednostavno zelim preci u svet admina probati nove stvari jer mislim da sam sposoban za to i zelim da radim taj posao!
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljan, Brzo kapiram, Snalazzljiv sam, Ne trebaju mi drugi da resavam situacije u vecini trenutaka.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa generalno nervoza
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Naravno da, da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator): Jesam(Nemam ga)
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne postoji jedino skola ali sam uskladio to!
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,823
Odbijeno

Razlog IG kazni,prijavite se ponovo za 14 dana,pod uslovom da do tada ne napravite nove.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom