Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed pogresna odluka admina | Anja Plavsic

Status
Not open for further replies.
Your ID
54448
Players nickname
Diego_Santos
Administrators nickname
Anja Plavsic
Date
Apr 25, 2024
Time
00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/676435/

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
80
mislim da je admin anja pogresila ovde jer se lepo cuje glas od igraca koji prica da me hapsi i da me vredja msm da nema razloga da mi se odbije zalba imam ja i duzi snimak gde je isto taj igrac pricao ali ovde se lepo cuje njegov glas tako da bih zeleo da ovaj igrac bude kaznjen a ne da mi se odbija zalba ja sam dobio ban od 7 dana kada sam rekao da je neko peder a ovde mi covek vredja decu malu i ako je ovo okej da ovako prodje jer me uhapsio i ne vidi mu se ono da prica pa nisam glup cujem glas njegov i jos kaze da ga boli kurac i da mi jebe decu ako ovakvim igracima se opravdava ponasanje nije mi jasno zasto se odobrava to molio bih admine da lepo pogledaju zalbu i da lepo poslusaju glas igrac ima jedinstveni glas i msm da nema razloga da mu se oprosti ovo ja da sam rekao meni bi dali 60dana ban

Ja iskreno ne volim da kacim ljude ali kada mi neko vredja porodicu to ne oprastam kao sto bi i svako od vas isto uradio samo zelim da bude pravedno

1 video gde mi vredja decu Watch gp 3.2 | Streamable
2. video pre toga kako mu ja kazem da se skloni a on nece daj da budemo realni malo Watch Grand Theft Auto V_replay_2024.04.25-17.29 | Streamable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom