Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46359
Players nickname
Bake_King
Suspect ID
28427
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
113
pozdrav.
imam žalbu na igrača ID - 28427 za generalno pravilo 1.7.....
u periodu kad je trebao doći čip tuning kod aerdroma na aukciju, duks po imenu "crni pikaču" je prebačen više puta od strane ova 2 igrača kako bi prekrili njihove transakcije novca, a svaki put je prebačen za drugu sumu novca.
duks je "razmjena" TradeAbuse, kako nebi išli preko skripte fam balansa jer im uzima dosta poreza ( 8% poreza ) jednostavno su prali veliku sumu para i iskorištavali skriptu razmjene i prebacili duks vise puta, za duplu sumu novca od koje vrijedi sam duks, sto znaci da su prebacivali duks za mnogo vise novca nego sto on sam vrijedi.
Na kraj krajeva, bio je lažni trade samo kako bi zaobisli porez jer taj duks je opet zavrsio kod kayna.

Molio bih da Mujo lično pregleda ovu žalbu.
prije nego što žalba bude odbijena, molio bih admina koji bude pregledao ovo da mi kaže tačan razlog zbog ako ovo nije TradeAbuse i zbog cega je zalba odbijena.

fala :)
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
113
pozdrav.
imam žalbu na igrača ID - 28427 za generalno pravilo 1.7.....
u periodu kad je trebao doći čip tuning kod aerdroma na aukciju, duks po imenu "crni pikaču" je prebačen više puta od strane ova 2 igrača kako bi prekrili njihove transakcije novca, a svaki put je prebačen za drugu sumu novca.
duks je "razmjena" TradeAbuse, kako nebi išli preko skripte fam balansa jer im uzima dosta poreza ( 8% poreza ) jednostavno su prali veliku sumu para i iskorištavali skriptu razmjene i prebacili duks vise puta, za duplu sumu novca od koje vrijedi sam duks, sto znaci da su prebacivali duks za mnogo vise novca nego sto on sam vrijedi.
Na kraj krajeva, bio je lažni trade samo kako bi zaobisli porez jer taj duks je opet zavrsio kod kayna.

Molio bih da Mujo lično pregleda ovu žalbu.
prije nego što žalba bude odbijena, molio bih admina koji bude pregledao ovo da mi kaže tačan razlog zbog ako ovo nije TradeAbuse i zbog cega je zalba odbijena.

fala :)
coby moj sine, jel ti spavaš, nije prošlo ni 2 minute od žalbe vec si je vidio i reagovo na nju, selam i pozdrav za moju ljubav cobyaaaaa 1.6 ❤️🌹
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom