Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46359
Players nickname
Bake_King
Suspect ID
28427
Date of violation
Mar 22, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Nazalost to ti je balkan druze moj. A doticni reportani se tim bavi vec jako dugo vremena umjesto da igra igru ili da se makne sa PC-a i uziva u zivotu malo. A kad si takav, tako ti se i vrati :whistle:
da se balkan rijesi cobya i par admina, bit ce najbolji server
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Nazalost to ti je balkan druze moj. A doticni reportani se tim bavi vec jako dugo vremena umjesto da igra igru ili da se makne sa PC-a i uziva u zivotu malo. A kad si takav, tako ti se i vrati :whistle:
Daniele dušo moja, da li su ti se vratili svi banovi koje si namjestio sa ovog forum accounta Lucian- pa zbog toga odmaraš 120 dana? Pardon 60 dana*.

Sa ovom porukom iznad samo si nam dao do znanja da ti stojiš iza ovih forum accounta, možda te je Fico naučio kako da napraviš forum account, sumnjam da si toliko pametan da si sposoban sam to da uradiš.

Da li ti je krivo što nikad više nećeš biti lider neformalne porodice pa cmizdriš sa lažnih forum accounta vrijeđajući sve druge?

Opusti se Drlence dušo moja, što kaže Jašar Ahmedovski:

I bez tebe zore svitace
i bez tebe ptice pevace
hoce veruj mi, hoce veruj mi
hoce veruj mi, hoce veruj mi


Ljubim mog malog Daniela Zampu zvanog Drle, koliko lažeš, mogao bi komotno u političare, ma da, da bi se prijavio za guvernera, moraš imati pravi forum account, lažni ne dolaze u obzir.

Pozzić za moju malu dušu. ❤️
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Daniele dušo moja, da li su ti se vratili svi banovi koje si namjestio sa ovog forum accounta Lucian- pa zbog toga odmaraš 120 dana? Pardon 60 dana*.

Sa ovom porukom iznad samo si nam dao do znanja da ti stojiš iza ovih forum accounta, možda te je Fico naučio kako da napraviš forum account, sumnjam da si toliko pametan da si sposoban sam to da uradiš.

Da li ti je krivo što nikad više nećeš biti lider neformalne porodice pa cmizdriš sa lažnih forum accounta vrijeđajući sve druge?

Opusti se Drlence dušo moja, što kaže Jašar Ahmedovski:

I bez tebe zore svitace
i bez tebe ptice pevace
hoce veruj mi, hoce veruj mi
hoce veruj mi, hoce veruj mi


Ljubim mog malog Daniela Zampu zvanog Drle, koliko lažeš, mogao bi komotno u političare, ma da, da bi se prijavio za guvernera, moraš imati pravi forum account, lažni ne dolaze u obzir.

Pozzić za moju malu dušu. ❤️
za tu tvoju informaciju taj forum account Lucian je moj account, os da posaljem podatke ode? prestani okrivljivat druge za stvari koje nisu napravili cisto jer mislis da su to oni, car sharing za 1000$ ti nije bilo dovoljno, drkaj tamo za kompjuterom Eldane i mani se granda vise, neko stavi zalbu 30sec nakon si tu, zivis na forumu
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Voli on da zakljucuje stvari samo da skine krivicu sa sebe. Ja sam tu samo jedan od onih koji ce malo iskristalizirati i vasu proslost koja je itekako prosla nekaznjeno. Svemu dode kraj druze moj ;)
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Daniele dušo moja, da li su ti se vratili svi banovi koje si namjestio sa ovog forum accounta Lucian- pa zbog toga odmaraš 120 dana? Pardon 60 dana*.

Sa ovom porukom iznad samo si nam dao do znanja da ti stojiš iza ovih forum accounta, možda te je Fico naučio kako da napraviš forum account, sumnjam da si toliko pametan da si sposoban sam to da uradiš.

Da li ti je krivo što nikad više nećeš biti lider neformalne porodice pa cmizdriš sa lažnih forum accounta vrijeđajući sve druge?

Opusti se Drlence dušo moja, što kaže Jašar Ahmedovski:

I bez tebe zore svitace
i bez tebe ptice pevace
hoce veruj mi, hoce veruj mi
hoce veruj mi, hoce veruj mi


Ljubim mog malog Daniela Zampu zvanog Drle, koliko lažeš, mogao bi komotno u političare, ma da, da bi se prijavio za guvernera, moraš imati pravi forum account, lažni ne dolaze u obzir.

Pozzić za moju malu dušu. ❤️
coby, bez zezancije sada....
Prestani se glupirati, još jedna greška i kacim sve dokaze za G.P 1.6 majke mi moje ne sprdam se, samo nastavi

Možda ti zvuči smiješno, al kad se okaci vjeruj nece biti.... prijateljski savjet ti dajem da se smiris i da prestanes kriviti druge za stvari koje nisu uradene, ili sve i jedan dokaz za koji sam se dugo vec trudio da sakupim ce izaci u javnost pa izvoli
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
nije covek se zajmi na kamatu pare in game i onda neko odluci da pogazi svoju rec i praviga majmunom pa cekaj sto on nebi pravio nekog durgog na majmuna sve se vrca sve se placa zub za zbug oko za oko
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
coby, bez zezancije sada....
Prestani se glupirati, još jedna greška i kacim sve dokaze za G.P 1.6 majke mi moje ne sprdam se, samo nastavi

Možda ti zvuči smiješno, al kad se okaci vjeruj nece biti.... prijateljski savjet ti dajem da se smiris i da prestanes kriviti druge za stvari koje nisu uradene, ili sve i jedan dokaz za koji sam se dugo vec trudio da sakupim ce izaci u javnost pa izvoli
Ti dušo moja jedino što imaš je blacklista, mislim da je vrijeme da počneš učit engleski jezik, ako planiraš igrat na nekom od servera. Pozić za malog blacklistovanog.
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Ti dušo moja jedino što imaš je blacklista, mislim da je vrijeme da počneš učit engleski jezik, ako planiraš igrat na nekom od servera. Pozić za malog blacklistovanog.
Sa svojih 15 godina mogu ti biti nastavnik engleskog, a za tvoju informaciju sam vec na jednom od stranih servera :)
pusaaaa <3

"pozić za malog blacklistovanog"
Pozz za corbi cmardingtona perma banovanog za 1.6 hahahhaha:ROFLMAO:
zamisli main ti perma ban a twink za "trolovanje sa car sharingom" hahahaha
 
Last edited:

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
ako si vec toliko pametan kao tvoj gazda Coby, barem svom gazdi reci da poprica s nama lice u lice a ne da se ljiga iza foruma, a uzivo ni da pisne
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
ako si vec toliko pametan kao tvoj gazda Coby, barem svom gazdi reci da poprica s nama lice u lice a ne da se ljiga iza foruma, a uzivo ni da pisneel su ovo neke pretnje za rl iskr ovo treba se reporta jer sam se uplasio za svuju bezbednost :*(
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,650
ODBIJENO

Niste naveli odredjen datum/period kao ni detaljnije informacija, ukoliko imate precizne informacije u odredjenom periodu, navedite u sljedecoj žalbi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom