Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26890
Players nickname
Zuja_Tanaka
Administrators nickname
Abraham Mujo
Date
Nov 1, 2022
Time
00:00
Proofs
Nisam siguran za datum i vreme

Zuja

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
58
Pisem opet zbog potrebnog ID discorda a ne taga.

Dobar dan , proslo je skoro godinu ipo dana bana na discordu , razlog screenshot sa drugog forum servera RageMP-a, na slici bili grandovi high admini , za koje sam ja postavio pitanje sta je ovo , el su ovo pravi nalozi ili fake ? tako nesto proslo je vec dugo vremena , i neko je to snimio kroz sekundu dve i dao mi ban , i to ne klasican ban mesec dva pa i godina , nego koliko sad ja vidim upitanju je perma ban!zasta ljudi?O cemu se radi toliko? sta sam ja tu napravio kakvu glupost toliku da dobijem perma na discordu ? cak koliko se secam potrudio sam se da se ne vidi ime tog servera da ne ispadne da ga reklamiram , proslo je dosta dugo ni sam nmg da se setim ali neko od vas Abrahame Mujo ko bude proverio neka pogleda , mislim da nema smisla da ti perma za takvu glupost , da sam ja kriv donkle jesam sta koj moj ja pitam sta je ovo i zabadam nos.Ali i perma je malo overkill za tako nesto.Neko od nizih ili srednjih admina mi je dao taj perma ban.Da li postoji mogucnost unbana shvatam dokle se ide s granicama pravila , sledeci put tako nekih gluposti zabadanje nosa itd nece biti...Hvala


ID discord: 541698127661498369
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom