Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
57440
Players nickname
Marco Corlone
Administrators nickname
Ivash Low
Date
May 7, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/YRiIyyHeh0k?si=jQZV2HhiiB5fm54O

marco corleone

Player
Player
Joined
Apr 24, 2024
Messages
9
Pozdrav draga administracijo kupovao sam kola od ID 51728 na autopijaci gde mi je on predlozio da mu ja dam 5 m na ruke i samim tim sam prekrsio pravilo zaobilazenje poreza i presao sam 5 m taj dan e sad ja imam 14 godina malo slabije kontam neke stvari te sam kontakrirao administraciju da pitam jel smem i snimio chet sa administracijom ako se desi ovo sto se desilo ako mozete da pogledate ovu zalbu nisam nista lose hteo da uradim samo da kupim automobil koji mi je doticni prodao za 5 m sto je admin odobrio DENIS MIC I ELDAR SICARIO sa njima sam pisao kad sam kupovao autmobil, molim da mi se da jos jedna sansa jel paznja mi je skrenuta sa ovim banom a jako mi se igra ova igrica samo to igram i tu su mi svi drugari. Nadam se pozitivnom odgovoru lep pozdrav!!!
 

r3nn

Player
Player
Joined
Mar 27, 2024
Messages
12
Poštovana administracijo,
Kao što možemo vidjeti iz POV snimka da niti jedan niti drugi nisu znali za to pravilo te da nisu htjeli to ici raditi na svoju ruku nego im je Admin odobrio tu radnju. I shodno tome mislim da bi se ova žalba trebala u potpunosti prhvatiti jer kako sam naveo nisu na svoju ruku radili.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom