Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17995
Players nickname
Djordje_Stevanovic
Suspect ID
1838
Date of violation
Mar 21, 2022
Time of violation
1:04
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=C3ZJ5GE0doI

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Druže nauči šta je ic a šta ooc , ja protiv tebe nemam ništa ooc niti te poznajem niti išta , vredjak te ic jer dolazite panele da kradete istu ste žalbu napravili i za RDM , a zna se što ste došli da kradete panele.
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Druže nauči šta je ic a šta ooc , ja protiv tebe nemam ništa ooc niti te poznajem niti išta , vredjak te ic jer dolazite panele da kradete istu ste žalbu napravili i za RDM , a zna se što ste došli da kradete panele.
Druze zasto se vadis toliko prihvati cinjenicu da si ispao Glup , bez vredjanja ali tako ispada druze smiri malo dozivljaje i uzivaj
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
mi se slobodno vozimo gradom, nismo posli na event ili nesto slicno tako da mozemo da pricamo i preko tetrisa ako hocemo
Ne vozite se slobodno nego kradete panele. Jedan vaš je uleteo u naše dvorište helihopterom i kreče na panel.... Nemam reči za vas pročitajte pravila servera na forumu ili GrandRP discord serveru . Lp
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Hoću brate kad budete kažnjeni za mass MG kao porodica i za ovo vredjanje tj "glup" što si mi napisao na forumu.
''bez uvrede'' ispadas tako vidis i sam da ne znas sta radis koliko si ljut i besan druze , idi iskuliraj malo tamo previse si toxic
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Hoću brate kad budete kažnjeni za mass MG kao porodica i za ovo vredjanje tj "glup" što si mi napisao na forumu.
Nije nikakvo vredjanje tu brate nego se samo iznose cinjenice sta se sve tu desilo, kao sto moze i da se vidi na snimku. Opet kazem, posto se ti ne pronalazis u ovoj prici da si kriv ili sta slicno, onda buraz nemoj ni da se mesas. Ja mogu jer su mene ubili dok sam sedeo u autu. Nisam nikog vredjao, VDM-ao, RDM-ao ili sta slicno, tako da druze nemam nameru da te uvredim ali napusti onda ovaj "slucaj" i gledaj svoja posla, posto kao sto sam i kazes "nisam ja kriv". Pozdrav i ugodno vece vam zelim
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
''bez uvrede'' ispadas tako vidis i sam da ne znas sta radis koliko si ljut i besan druze , idi iskuliraj malo tamo previse si toxic
Bez uvrede možeš nekome drugom da govoriš... Ovo ti je ooc vredjanje to što si ti meni rekao ovde. A ne to što ja tb vičem gledaj kakav si nemàš ni za patike . Rekao sam ti sam si sebe reportao i to će ti admini dokazati kad pregledaju žalbu.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Nije nikakvo vredjanje tu brate nego se samo iznose cinjenice sta se sve tu desilo, kao sto moze i da se vidi na snimku. Opet kazem, posto se ti ne pronalazis u ovoj prici da si kriv ili sta slicno, onda buraz nemoj ni da se mesas. Ja mogu jer su mene ubili dok sam sedeo u autu. Nisam nikog vredjao, VDM-ao, RDM-ao ili sta slicno, tako da druze nemam nameru da te uvredim ali napusti onda ovaj "slucaj" i gledaj svoja posla, posto kao sto sam i kazes "nisam ja kriv". Pozdrav i ugodno vece vam zelim
Druže ja sam ID 1838 , šta se ti mešaš u žalbu nemaš nikakve veze sa situacijom. Report se zove vredjanje ID 1838 imam pravo da odgovorim dok ti nemaš nikakva prava da se mešaš u ovaj report na mene.
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
POV Evo videa de likovi hoce da ukrade panel ja ga ubijem pa pocnu daVDM da ja ne ubijem lika i da on uzme panel
22vjL28.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom