Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Stefan Wyrzykowsky🔥

Player
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: s53f4n
6. Vaše Ingame ime: Stefan Wyrzykowsky
7. Vaš ID: 55473

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Zelio bih da se oprobam u vodjstvu neke organizacije jer smatram da sam spreman i odgovoran za to.

2) Prva organizacija u kojoj sam bio od kada sam dosao na server bila je NG i u njoj sam bio dosta dugo u mandatu Ognjena Puntika. Za to vrijeme sam dosta naucio i shvatio kako funkcionise organizacija i smatram da sam spreman i sposoban da podignem RP u ovoj organizaciji.

3) Mislim da je NG mozda cak i jedna od najvaznijih organizacija za ostale organizacije, zbog Ammo Runa bez kojeg druge organizacije nebi imali oruzja koje je mozda cak i najbitnije za rad organizacije. I zato smatram da je ova organizacija jako zahtjevna i treba dosta paznje, a ja sam u potpunosti spreman za to.

4) Zelim da NG podignem na sto veci nivo ozbiljnosti kao sto i treba da bude da bi se svi ugledali i ucili od nas a ne da podcjenjuju ovu organizaciju.

5) Imam spreman tim za High Commandu koji bi mi pomogao i organizacija bi mogla odma da pocne sa radom

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Bio bi jako strog lider i imacu neke kriterijume i pravila koja moraju da se postuju da bi organizacija bila sto ozbiljnija i da nebi svako mogao da radi sta hoce. Takodje necu dozvoliti nikakvo vrijedjanje niti omalovazavanje u organizaciji, ko god bude krsio ta pravila ici ce na suspend ili ce dobiti otkaz.
Imao bih isti odnos prema svakom ranku nebitno da li je High Command ili najnizi cin jer sam primjetio da ostali lideri to ne rade tako i smatram da to dosta utice na organizaciju.
Vrsio bih regrutaciju nekoliko puta nedeljno zavisno od toga koliko ljudi ima u organizaciji i primao bih samo ljude koji imaju minimum 7 godina u gradu jer smatram da je to neki minimum koji svaki igrac moze da ima.
Naravno svako ko je u organizaciji trebace da poznaje osnovna pravila grada kao i pravila potrebna za NG.
Takodje uveo bih patrol-logove na discordu radi lakseg pregleda ko je sta uzeo i vratio. Takodje na osnovu tog patrol loga clanovi bi dobijali neke bonuse , u zavisnosti ko je koliko radio radi podsticanja za jos boljim radom.

RANKOVI:

1. Suspend
2. Vojnik Regrut
3. Vojnik I Klase
4. Vojnik II Klase
5. Vojnik III Klase
6. Air Support I
7. Air Support II
8. Air Support III
9. Vojna Policija I
10. Vojna Policija II
11. Vojna Policija III
12. Kobra I
13. Kobra II
14. Kobra III
15. Zamjenik Vodje Air Supporta
16. Zamjenik Vodje Vojne Policije
17. Zamjenik Vodje Kobri
18. Vodja Air Supporta
19. Vodja Vojne Policije
20. Vodja Kobri
21. Trener
22. Potporucnik
23. Porucnik
24. Kapetan
25. Supervisor
26. Pukovnik
27. Major
28. Brigadni General
29. Zamjenik Generala
30. General

OPIS SPECIJALNIH JEDINICA I NJIHOVA ZADUZENJA:

Air Support - Zaduzeni za vazdusno patroliranje iznad Vojne Baze radi boljeg nadgledanja cijele situacije, takodje na talackim situacijama mogu da prate sve iz vazduha.

Vojna Policija - Osim toga sto patroliraju po Vojnoj Bazi mogu patrolirati i oko nje radi smanjenja kriminala i radi smanjenja opasnosti po Vojnoj Bazi.

Kobre - Specijalna jedinica NG-a koja bi trebala biti najbrojnija i glavna na svim talackim situacijama i glavna u odbrani vojne baze, oni takodje koriste i snajpere kada je to potrebno.

Trener - Zaduzen da nauci nove Vojnike pravilima i da ih nadgleda dok ne dobiju rank-up i odu u neku od specijalnih jedinica.

Supervisor - Zaduzen da nadgleda rad specijalnih jedinica i njohovih vodja i da ih ispravi ako u necemu grijese.

KODOVI:

Kod A - Pucanje igre
Kod B - F8+U
10-1 - Svi u vrstu kod baraka
10-2 - Negativno
10-3 - Prekid komunikacije na radio
10-4 - Potvrdno
10-5 - Ponovite poslednji prijenos
10-6 - Zanemarite poslednji prijenos
10-7 - Odjava duznosti
10-8 - Prijava duznosti
10-10 - Pucnjava
10-20 - Trenutna lokacija
10-99 - Situacija zavrsena



HVALA NA CITANJU MOJE PORIJAVE I SRECNO OSTALIM KANDIDATIMA!!!
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
770
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat 16/05/2024 (cetvrtak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom