Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected LIDER ZA NG(NATIONAL GUARD)| Escobarr Gabriel

Rejected
Status
Not open for further replies.

Gabrijel Smiljan

Player
Player
Joined
May 9, 2024
Messages
10
1. Vaše ime IRL: Gabrijel
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu:7 do 10 sati
5. Vaš Discord: gabrijel0570_02636
6. Vaše ingame ime: Escobarr Gabriel
7. Vaš ID: 56963


Dodatne Informacije
1. Lider za National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1
Ja kao lider ove specifične organizacije želim da podignem RP na veći nivo. Želim da svaki član National Guard-sa zna pravila grada kao što su MG, PG,UB,SS itd. Za nove članove National Guard-sa bi bila obuka od strane mene ili mojih High Commands. Bio sam High Command u zadnjem mandatu i znam što se smije a što ne. Nebi bio strog ali se moraju poštovat High Commande a i ostali igrači. Uveo bih red i mir u NG-u.
2.2
Bonusi bi se dobivali na kraju smene i još po zasluzi.Želim da se isprobam na poziciji lidera Nacional Guard-sa. To je bila moja prva državna organizacija i bila bi mi čast da je vodim.
2.3
Želim da motivišem druge igrače da se isprobaju u ovoj specifičnoj organizaciji.Rank up bi se dobivo po zasluzi slično kao i bonusi. Za svaki sad prvoveden na čuvanju kapije ali da imaju dokaz 3k a nakraju smene po 20 do 30k. High Commande bi bili samo najiskusniji igrači koji znaju svoj poso. Vojna policija bi išla u patrolu ali da napišu na bubici da idu a kapije moraju biti osigurane. Za sve one koji su u gradu a nisu na smeni dobijaju suspend. A ako se jave da moraju nešto obavit i da dolaze na smenu u određenom roku naravno neću im to zabranit.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Komunikacija između ostalih državnih organizacija : Potrudili bi se da odnos između NG-a i ostalih organizacija bude na maximalnom broju, korektan i lep. Siguran sam da bi lep odnos bio dobar i doprinosio bi boljem radu.

Obuke i trening : Kao što sam naveo obuke bi držali ja ili moje High Command-e. Trening bi bio da članovi National Guard-sa nauče vozit i pucat bolje. Koji put bi napravili trening sa ostalim državnim organizacijama da bi imali bolje partnerstvo

Testovi : Testovi bi se održavali 1 do 2 puta nedeljno te testove bi održavali moji zamenici za manje činove da vide gde su i šta su. Na testovima bi se postavljala pitanja za manje činove i ako neznaju naučili bi ih

Činovi
:
30. General
29. Zamenik Generala.
28.General Pukovnik
27. General Major
26. Komandant Kobri
25. Komandant VP-a
25. Komandant Brigade
24.Zamenik Kobre
23. Zamenik VP-a
22. Zamenik Brigade
21.Major
20.Pukovnik
19.Poručnik
18.Potporučnik
17.Kobra Elite
16.VP Senior
15. Brigada SSJ
14.Vojnik II klase
13. Vojnik I klase
12.Kobra regrut
11.VP regrut
10. Brigada Regrut
9. Snajper team
8.Vojnik
7.Mladji vojnik
6.Vodnik
5. Mladji Vodnik
4.Vodnik Junior
3.Vojni rok
2. Suspend 24h
1. Suspend 48h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom