Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Bole Top

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
59
Informacije



1. Vaše ime IRL: Marin

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosjek online po danu: od 3 do 5 sati

5. Vaš Discord: boletop2005

6. Vaše ingame ime: Bole Toop

7. Vaš ID: 36693



Dodatne informacije



1. Lider za National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Zato sto zelim ljudima pokazati kako da se upuste u RP kao sto je NG meni pokazao. Da pozelim dobrodoslicu novim igracima projekta sa malo ozbiljnijom rukom. Imam puno mesta za toleranciju i imam strpljenja. Hteo bih iskoristi sve sto mogu da kao General pomognem projektu. Takoder zelim pomoci svojim ostalim kolegama maksimalno sto mogu i uvijek cemo se nekako sporazumiti.

2.2 Veoma sam upoznat sa NG-om i znam kako radi bio sam HC u prijasnjem iskustvu i vec sada imam tim kojem mogu vjerovati i povjeriti svoj mandat (ako ga dobijem). Veoma sam organiziran sta je veoma vazno u NG zbog kapija i Ammo Run-ova. Pokusao bih da je svima ugodno i da nema nikakvih svada. Ja sam dosta smiren tako da nebi bilo nekakve velike ljutnje s moje strane.

2.3 Uveo bih nacin da ako dobijes 3 warna dobivas kick, ako si ispunio ugovor o pravilu 7 dana meni samo treba validan razlog i otpustit cu te. Ako ugovor nije ispunjen rezultirat ce Blacklistom. Naravno kada bi se ugovor ispunio isporucila bi se vojna legitimacija.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Svoju ekipu bi rasporedio u Sekcije u vojsci. Kao sto su Takticka jedinica COBRA, Vazduhoplovstvo, VP (Vojna Policija), SJT (Specijalna jedinica za talcke) i Instruktori obuke. VP bi smela u slucaju da je proboj u FZ ako bi lice izaslo iz teritorije FZ Vojna Policija bi imala pravo da u okrugu od 500m FZ bi ga smeli lovit. SJT kao i HC bi se odazivali na talacke. COBRA bi bila glavna jedinica na ostalim drzavnim eventima kao sto su podmornica, nosac, itd... Svaki Vojnik bi dobio na pocetku ulaza patrol log. Regrutacije bi bile dnevne ,a ako ne onda najvise svaka dva dana.


Rankovi:
30. General
29. General Major -zamenik
28. General Brigadir -zamenik
27. Pukovnik
26. Potpukovnik
25. Narednik
--------HC------------
24. Komandant Cobre
23. Komandant SJT
22. Glavni Instruktor Obuke
21. Komandant VP
20. Komandant Vazduhoplovstva
19. Z.Komandanta Cobre
---------HS-------------
18. Z.Komandanta SJT
17. Visi Instruktor obuke
16. Z.Komandanta VP
15. Z.Komandanta Vazduhoplovstva
14. Kapetan Cobre
13. Kapetan SJT
12. Instruktor obuke
11. Visi Vodnik VP
10. Visi Vodnik Vazduhoplovstva
9. Vodnik Cobre
8. Vodnik SJT
7. Vodnik VP
6. Vodnik Vazduhoplovstva
5. Zastavnik
4. Vojnik II. klase
3. Vojnik
2. Regrut
1. Zamrznut

Kodovi:
10-1 - Na crtu kod baraka
10-2 - Negativno
10-3 - Prekid Price na radio
10-4 - Pozitivno
10-5 - Ponovi na radio zadnje
10-6 - Zanemari na radiu zadnje
10-7 - pauza
10-8 - povratak s pauze
10-9 - Napad na zatvor
10-10 - Pucnjava
10-20 - Lokacija
10-21 - Status
10-99 - gotova situacija

Kod A - Pucanje u glavi
Kod B - F8 i F10 iU
Kod C - Admin Situacija
Status 1 - Prijava na smenu
Status 2 - Odjava sa smene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom