Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Vaše ime IRL:Kristina
Vaše godine:25
Vremenska zona:+1
Prosjek online po danu:4-6h
Vaš Discord: k__r
Vaše ime u igri: Kristina Shayk
Vaš ID: 20108

Dodatne informacije Lider za Los Santos Vagos

Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
-Dugo sam bila senior admin na projektu i kao senior sam bila curator crime i to mi se jako svidelo i smatram da mi biti lider organizacije nece biti problem.
-Imam puno ljudi koji su spremi doci mi pomoci u vodjenju organizacije kako bi stalno bili najbrojnija i najbolja organizacija na serveru a da ne krsimo pravila.
-Takodje imam i spremnu turf ekipu za koju sam sigurna da su najbolji na serveru i da ce im biti zadovoljstvo turfati u mojoj organizaciji.

Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Mislim da ce moja organizacija imati jako puno clanova ali naravno svi ce morati znati pravila kako bi usli u organizaciju kako bi RP nivo bio na visokom nivou.
-Posto mislim da ce moja organizacija biti najbrojnija na serveru radi cemo veliki broj talackih, gs, itd. jer smatram ako radimo puno akcija da cu uvek imati dosta ljudi u organizaciji.
-Kada ja ne budem tu bice neko od moje HC (ljudi od poverenja) koji ce paziti da su moji clanovi, u toku dana kada nisam tu, ne krse pravila i da su aktivni po getu i sa njima raditi akcije.
-Svako krsenje necu tolerisati, pravila servera se moraju postovati i vaze za sve clanove bande.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom