Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13570
Players nickname
Filip Pajser
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 11, 2023
Time
00:00
Proofs
file:///C:/Users/Korisnik/Videos/Captures/R%D0%90G%D0%95%20Multiplay%D0%B5r%20%20%20%205_13_2024%209_30_33%20PM.png

Mare Zamrzivac

Player
Player
Joined
Jun 18, 2022
Messages
4
Draga administracijo,

Pišem vam ovu molbu jer bih želeo duboko da vam se izvinem za nesporazum koji se dogodio. Priznajem da sam prekršio pravilo G.P 1.1 tako što mi je drug ušao na nalog bez mog znanja i to je potpuno moja krivica jer nisam uspeo da bolje da sačuvam šifru. Do sada sam se jako trudio da poštujem sva pravila i imam vrlo malo kazni do sada. Ja potpuno razumem i poštujem vaš postupak bana, ali mi je jako žao zbog toga i stvarno bih voleo ponovo da se vratim na server nakon jako puno provedenih sati truda pokušavajući da napravim svoj karakter i svu moju imovinu. Nakon duzeg vremena sam se jako uzeleo igranja i iskreno vas molim za oproštenje i drugu šansu uz obećanje da ću se maksimalno truditi da budem bolji i da neću više kršiti pravila. Toliko puno vremena je prošlo da sam čak zaboravio svoje ime jer sam ga menjao više puta, izvinjavam se ako sam ga pogrešio.

Veliko hvala unapred za saslušanje i razumevanje.

Uz veliko poštovanje,
Vaš Milan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom