Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Marabunta Grande I Straale Blueblood

Rejected
Status
Not open for further replies.

awsrsd

Player
Player
Joined
Sep 24, 2023
Messages
64
1. Vaše ime IRL: Strahinja
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-9h (Zavisi od skole)
5. Vaš Discord: chaangi
6. Vaše ingame ime: Straale Blueblood
7. Vaš ID: 35445

Dodatne informacije

1. Lider za..... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Oduvek sam zeleo da postanem lider Marabunta Grande. Ceo geto bi bio u plavoj boji niko ne bih mogao da prodje kroz geto. Aktivirao bih sve clanove bande.

- Bio sam HC u dosta gangova i smatram da bih bio dobar lider. Imam dosta ljudi koji bi odmah dosli kod mene u bandu. Ispitivanja za organizaciju bice detaljno,sva pravila ce biti propitana kako bih se uverio da nece dolaziti ni do kakve greske mojih zaposlenika.

- Imam turf ekipu koja je spremna da osvoji sezonu i koja zeli turfati kod mene u mojoj bandi.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Da bi se neki igrac pridruzio bandi mora imati minimun 6-7 godina u gradu.Svako krsenje ili unistavanje RP-a drugim igracim rezultirace kickom ili rank down-om.

- Ispitivanje za ulazak u bandu bi se sastojalo od tezih i laksih pitanja , od tacnih ( ne tacnih) odgovora bi zavisilo koji rank bi dobili.

- Bonusi ce biti redovni posle akcija te samim tim mislim da ce se vise ljudi aktivirati na akcije ( gun store, fz, talacke ...)

Rankovi ce biti sledeci:

1. Suspend

2. Newboy

3. Ghetto Warrior

4. Ghetto Cleaner

5. Ghetto Lider

6. Ghetto Master

7. Grafiti Team

8. Grafiti Team Leader

9. Turfer

10. O.G

11. Consigliere

12. Right Hand

13. Sef

Srecno svim ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom