Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
27
1. Vaše ime IRL: Filip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5h+
5. Vaš Discord: TheFinded
6. Vaše ingame ime: Filip Brown
7. Vaš ID: 148

Dodatne informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):
- Zelim da postanem lider Vagosa zato sto hocu da aktiviram bande, pogotovo na eventima kao sto su: racija na Crno Trziste, racija na bandu, podmornica i ostalim dogadjajima. Ovo navodim zato sto vecina nas moze da se slozi da trenutno niko ne brani Crno Trziste kao nekad i da je free event za legal organizacije, takodje i podmornica, pa bih se zbog toga potrudio da uvek dovedem maksimalan broj ljudi kada se desava neki dogadjaj vezan za bandu.
-Pored toga sto hocu na ostale dogadjaje da se vise aktiviramo, naravno bih se fokusirao i na turf jer ipak je to glavni cilj svake bande da sto vise teritorije poseduje potrudio bih se da nadjem dobru ekipu koja bi zajednickim snagama dala svoj maksimum tokom napada i odbrana teritorija.
-Strogo bih pazio da se toxicnost dovede na najmanjem nivou i da postujemo druge bande i organizacije. Potrudio bih se da saradjujemo sto vise sa ostalim bandama jer smo tad veoma jaci protiv legalnih organizacija i samim tim poboljsavamo zajednicke odnose i pomazemo jedni drugima kada je potrebno.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:
-Potrudio bih se da ranking sistem bude fer i da svaku ima poziciju koju je zasluzio ili za koju najbolje pokazuje svoje sposobnosti, ne bih tolerisao svadju ili bilo sta oko rankova.
-Posle svake uspesne akcije bih davao bonuse i pohvalio clanove, pa bih im time dao jos vise doznanja da mogu jos vise od toga.
-Discord Vagosa bi se koristio vise nego sto se inace koristi u pojedinim bandama zato sto i on ima svoju svrhu da dajemo ja i moji zamenici vazna obavestenja putem njega za sve clanove i da se pored toga dogovaramo oko svega i da imam u vidu ko je aktivan, a ko ne.
-Takodje kao sto sam naveo gore potrudio bih se maksimalno da se brani svaka racija i da se ide redovno na evente, da se nesto dogadja u ghetto i naravno da svi imaju zabavu ali da to ne predje neku granicu..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom