Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Marabunta Grande | Yannis Bomba

Rejected
Status
Not open for further replies.

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
94
Vaše ime RL: Patrik

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 4-5 sati radnim danom.. vikendom 7-8

5. Vaš discord: patrickloco

6. Vaše ime in game: Yannis Bomba

7. Vaš ID: 16825

1. Lider za: Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Vec sam duže vrijeme na ovome projektu, bio sam nekoliko puta High Command u bandama, no nikada nisam bio Crime Leader te iz toga razloga se željim okušati u tome.

- S obzirom na moje iskustvo smatram da bih mogao voditi ovu organizaciju i napraviti kvalitetan RP sa njom.

- Imam već spremnu ekipu za evente, naravno ljude sa dosta iskustva u tome koji bi, smatram poboljšali RP na eventima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Smatram da lideri nevode brigu o tome što im članovi organizacije rade bazirano na kršenju pravila.. nezanima ih dok sama organizacija nebude kažnjena. Postrožijo bih sanckije prema dotičnim ljudima koji krše pravila(kick).
- Toksičnost nepodnosim tako da će ona biti maksimalnog kažnjena bila ona bazirana IC ili OOC. Naravno čim nema toksičnosti poboljšavamo odnose ljudi unutar organizacije.
-Ljudi koji bi bili aktivni unutar organizacije bili bi nadrađeni(novčano ili rank-upom),a neaktivni ljudi bili bi kickovani
- OOC godine nisu problem, neće me interesovati sve dok se pravila ne krše

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje i sretno ostalim kandidatima.
 

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
94
Vaše ime RL: Patrik

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 4-5 sati radnim danom.. vikendom 7-8

5. Vaš discord: patrickloco

6. Vaše ime in game: Yannis Bomba

7. Vaš ID: 16825

1. Lider za: Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Vec sam duže vrijeme na ovome projektu, bio sam nekoliko puta High Command u bandama, no nikada nisam bio Crime Leader te iz toga razloga se željim okušati u tome.

- S obzirom na moje iskustvo smatram da bih mogao voditi ovu organizaciju i napraviti kvalitetan RP sa njom.

- Imam već spremnu ekipu za evente, naravno ljude sa dosta iskustva u tome koji bi, smatram poboljšali RP na eventima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Smatram da lideri nevode brigu o tome što im članovi organizacije rade bazirano na kršenju pravila.. nezanima ih dok sama organizacija nebude kažnjena. Postrožijo bih sanckije prema dotičnim ljudima koji krše pravila(kick).
- Toksičnost nepodnosim tako da će ona biti maksimalnog kažnjena bila ona bazirana IC ili OOC. Naravno čim nema toksičnosti poboljšavamo odnose ljudi unutar organizacije.
-Ljudi koji bi bili aktivni unutar organizacije bili bi nadrađeni(novčano ili rank-upom),a neaktivni ljudi bili bi kickovani
- OOC godine nisu problem, neće me interesovati sve dok se pravila ne krše

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje i sretno ostalim kandidatima
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,104
ODBIJENO
Razlog:
Toxicnost na forumu + IG kazne​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom