Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48610
Players nickname
Daki Shelbara
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
May 16, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/19v8NB9

gaby Mewtwo

Player
Player
Joined
Nov 7, 2023
Messages
68
Poštovanje Mujo i Abrahame sinoc sam dobio ban za 1.1+1.4 sto znaci da sam prekrsio pravilo zabrane dijeljenja acc sa drugim igracima.Ja trenutno zivim i studiram u Zagrebu, a rođeni brat mi je Domo Bulbasaur i Nick Onix koji su također dobili ban za isto pravilo.Kako stvari stoje ja sam naravno za vrijeme praznika otišao kuci i naravno da nisam nosio svoj komp sa sobom u svoje rodno mjesto.Ja sam svjestan kako ispada da sam prekrsio to pravilo ali smatram da moj acc nije bio podjeljen ni sa jednim drugim ili petim igracom u ovom serveru nego je igrom slucaja podjeljen sa mojom bracom.
Također dragi Mujo i Abrahame sve sam vam dokaze poslao privatno na Discord moj discord gaby_mewtvo1994 hvala vam unaprijed na odgovoru lijep pozdrav.

Link zalbe moga rođenog brata Dome i Nicka
 

gaby Mewtwo

Player
Player
Joined
Nov 7, 2023
Messages
68
zasto da me se kazni lijepo si reko da si mi brat pa ja samo zelim da provjerim sa mojim strarim dal je to istina al pitat cu pa ti javim ne brini
 

gaby Mewtwo

Player
Player
Joined
Nov 7, 2023
Messages
68
dali si ti sine moj naucio citat pismo latinice i sta je covjek napiso kao prvi komentar ispod moje zalbe pa ti na kraju zakljuci ako imas tu moc opazanja ili zakljucivanja ko je u toj prici prvi poceo kao sto ti navodis
p.s. sine puno os pure i mljeka moras popapat ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom