Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zoran Zivkovis

Player
Player
Joined
Mar 19, 2024
Messages
13
Vase Ime u RL Lazar 2.Vase Godine 11god 3. Vremenska Zona GMT+1 4.Prosjek Online Po Danu 8h 5.Vas Discord laki0993 6.Vase Ingame Ime Zoran Zivkovic 7.Vas Id 56947 1.Lider Za Ng (National Guard) 2.Zasto Zelite Biti Lider ove specificne Organizacije?(Navedite Tri Razloga uz Obnjasnjenje 2.123 Zelim Postati Lider Ove Organizacije.Da Bi Zastitio Ovaj Grad Od Kriminala I Korupcije Dosta imam iskustva za ng.Ali Moj Cilj Je National Guard Postane Najbolja I Naj Vrednija Organizacija Koja Nikad Ne Odustaje I da naucim nove Rp Igrace kako sta treba da se radi I Sta Im je Duznost.Ali Ja Mislim Da Bi Bio Dobar Vodja National Guard I Da Mi Tim Bude Vaspitan i Vredan Za Svoju Drzavu 3.Vas Savet Za Poboljsavanje Role-Play-a U Organizaciji. 3.1 Za Pomoc Novih Regruta Bi Im Ja Pokazao Sve Sto Smeju Da Rade Sa Svojim Cinom I Sta Nesmeju Da Rade I Ja Bih Im Pomogao Kao Lider National Guard Kako Dobiti Taj Cin Koji Zele Postici Ali Najbitnija Stvar je da bude Sve kao u Rl Bez Krsenja Pravila Kao Sto Regrutacija I Obuka Da To Izgleda Sve Staticki.I Postanemo Profesionalni Rp Da National Guard Da Postane Bolja Od Svih Organizacija Za Rp Rankovi: 1.Suspend 48h 2.Suspend 24h 3.Vojnik Na Obuci 4.Vojnik Regrut 5.Vojnik 6. Vojnik Prve Klase 7.Vojna Policija Na Obuci 8. Vojna Policija Regrut 9. Vojna Policija 10.Vise Moguca Komanda Vojne Policije 11.Kobre Na Obuci 12. Kobra Regrut 13.Kobre 14.Mladja Kobra 15.Starija Kobra 16.Vise Moguca Komanda Kobre 17.Vazdusna Podrska Na Obuci 18.Vazdusna Podrska Regrut 19.Vazdusna Podrska 20.Kontrola Leta Vazdusne Podrske 21.Vodja Vojne Policije 22.Vodja Kobri 23. Vodja Vazdusne Podrske 24.Potporucnik 25.Porucnik 26.Kapetan Prve Klase 27.Major 28. Supervizor 29.Zamenik Generala 30.General
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom