Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52667
Players nickname
Kristijan Benjamin
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
May 16, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/ldRJyvC

Kristijan00

Player
Player
Joined
May 16, 2024
Messages
6
Postovana Administracijo, dobio sam Perma Ban za G.P. 1.4. na main.Jer kolega dao meni i jos dvijema osobama isti epic Account a mi nismo znali da je on to uradio i danas smo svi dobili Perma Ban za G.P. 1.4 ja bi vas molio da mi date unban jer jako bi volio da nastavim igrat na vasem projektu ja cu sada kupit preko steam da imam samo svoj nalog. Jos jednom molim vas za unban jer sada sam svijestan svoje greske. molim vas za unban. Vas Kristijan Benjamin Postovana Administracijo, dobio sam Perma Ban za G.P. 1.4. na main.Jer kolega dao meni i jos dvijema osobama isti epic Account a mi nismo znali da je on to uradio i danas smo svi dobili Perma Ban za G.P. 1.4 ja bi vas molio da mi date unban jer jako bi volio da nastavim igrat na vasem projektu ja cu sada kupit preko steam da imam samo svoj nalog. Jos jednom molim vas za unban jer sada sam svijestan svoje greske. molim vas za unban. Vas Kristijan Benjamin.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom