Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Brake I 48580, 28237, 39290, 40514

Status
Not open for further replies.
Your ID
51829
Players nickname
Makoto Nagano
Suspect ID
48580, 28237, 39290,
Date of violation
May 19, 2024
Time of violation
13:36
Proofs
https://youtu.be/vZ0fi2WMIho

Makoto

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
22
Sve u povu.

Krecem sa farme 2 i namerno me udaraju 2 automobila (VDM) a pre toga nisu izdali nikakav uslov da se zaustavim. Robaju me u Paleto Bay pored Farme 2. MG jer mi se obraca jedan od njih sa imenom i trazi pasos iako nosim masku.

Prvi video gde me gaze i umirem :

Drugi video gde me robaju :
 

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
205
Sto seces ,snimke jer i ti radis mg na discordu ajde mi i to objasni ,ako vec kacis kaci full pov da vidimo malo kako mgas a ne iskljucio si snimanje kad si umro rekao gde si na disu i to i kad smo te digli ti si ga ugasio .Tako da dostavi full pov da vidimo kako mgas

EX#Administration of GrandRP RS#1
EX#Lider of unofficial organization of family Cortex
EX#Curator of LifeInvader on RS#1
 

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
205
AUUUUUUU NE SNIMAS SVE SLOJEVE MOLIM ADMINA DA ODBIJE ZALBU I DA MU DA BAN
JER SE NE SNIMAJU SVI SLOJEVI HVALA
 

Makoto

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
22
Prvo kada ste me ubili snimio sam preko instant replay-a. Drugo, kada sam video da me niste slucajno udarili vec da ste se vratili da me robate ukljucio sam snimanje. Da mi nije bio mutan discord mislis da bi uspeli da me robate nego bi doslo 10 ljudi i cao. Tako da samo opusteno i pogledaj onaj znak mikrofona u gornjem levom uglu to ti je Adrenalin a on snima i kada prdnes. Papa
 

Stefan Limeni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2023
Messages
221
Prvo kada ste me ubili snimio sam preko instant replay-a. Drugo, kada sam video da me niste slucajno udarili vec da ste se vratili da me robate ukljucio sam snimanje. Da mi nije bio mutan discord mislis da bi uspeli da me robate nego bi doslo 10 ljudi i cao. Tako da samo opusteno i pogledaj onaj znak mikrofona u gornjem levom uglu to ti je Adrenalin a on snima i kada prdnes. Papa
Ne snimas sve slojeve nek admina pogleda kako si gasio snimanje posle smrti snimas samo igricu
 

Makoto

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
22
Sta pricas ti. Cuje se na snimku kako se mutam na discordu.
 

Filip Filep

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
284
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

  • ID (48580) dobit će kaznu za (CR)
  • ID (51829) dobit će kaznu za (PG)

  • ID (39290) dobit će kaznu za (CR)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom