Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zahtev za unban G.P. 4.1 I Denza Washington (za Muju)

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53143
Players nickname
Roberta Vig
Administrators nickname
Denza Washington
Date
May 17, 2024
Time
22:47
Proofs
https://imgur.com/a/AUSBBjs

Ronaldo Savastano

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
9
Cao , postovani Mujo , znam da sam pogresio priznajem svoju krivicu sto sam koristio par puta Tinytask , imam 12 god. a od rodjenja sam gluvo nem eto desilo se dok sam ucio pa sam ponekad ukljucio radi dobijanja u vremenu , jednom sam bio banovan ja i brat Roland Vig zbog G.P.1,4 (a kolko se secam nista vise nisam krsio posto me naucio pravila) koje smo na vreme prijavili da se razdvajamo (tj on mi kupio drugi komp) na posebne rokstare koja je bila greska u odluci gde smo oboje dobili money vipe tj prvo Roland pa kasnije ja ali nije bila greska do nas ali svejedno . imam tu par drugara i najvise saradjujem sa bratom volim pomagati ako mogu sta god samo meni je malo komplikovanije igrat jer cesto sam se sretao sa neprilikama dal namerno dal slucajno zbog mog problema pa zato vecinom izbegavam ljude , a Tinytask sam poceo koristiti posto imam jos neipitano ali nesto sa misicima ruke ali ako se i to ne uvazava onda moracu prestat igrati jer zdravlje mi je na prvom mestu . Hvala na razumevanju. PS: najvise mi je krivo zbog toga sto sam obecao ove tri kuce da cu cuvati drugaru 2 meseca ali ako izgubim onda neznam kako da mu pogledam u oko da su nestale njegove kuce zasta sam bio zaduzen a to bi tesko podneo posto su me ucili da budem postnen .
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,328
Odbijeno, zao mi je vase situacije ako je istinita ali to vam ne daje za pravo da koristite takve programe u svrhu sticanja prednosti nad ostalima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom