Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Famillies|Vule Lacostovic

Rejected
Status
Not open for further replies.

vuzz

Player
Player
Joined
Jul 11, 2023
Messages
32
1. Vaše ime IRL:Vukasin
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:4-8H
5. Vaš Discord:Vuzz#0282
6. Vaše ingame ime:Vule Lacostovic
7. Vaš ID:41215

Dodatne informacije:Spreman sam za sve sto me ceka kako bi izgradio naj bolji i lepsu zajednicu u gradu..The Famillies...Naravo nece se dozvoliti krsenje pravila u mojoj organizaciji svako ce dobiti rank koji zasluzuje i takodje svako ce biti kaznjen na nacin koji zasluzuje...The Famillies

1. Lider za.....Famillies

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje): 1:Zelim da budem Lider ove ogranizacije posto nikada pre nisam bio Lider bilo koje organizacije cisto zelim da se iskusim u necemu drugom
2:Zelim sto vise da poboljsam RP u mojoj organizaciji...Cak i ako je moguce celom serveru
3:Svidja mi se skripta kod ovog servera oko organizacija svaka organizacija ima puno detalja
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:Zelim da dam savet za bolji i prijatniji RolePlay a to je... Da se sto vise koriste /ME /DO komande i bez krsenja pravila ko. Naravno kao sto sam i napomenuo svako ko bi prekrsio pravilo u mojoj organizaciji koje moze da steti i njemu i organizaciji automatski ce biti Kaznjen od strane mene!

Hvala na prilici i Srecno svima!!!


Select for moderation
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
704
Odbijeno.
Razlog: Nedovoljno ulozenog truda u aplikaciji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom