Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Ban za konstantno krsenje pravila | Muja simba by Abraham

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16726,11410
Players nickname
Munja Magluta
Administrators nickname
Muja Simba by Abraham
Date
Mar 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

Gedora0211

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
25
Dobro vece pisem unban apeal dobio sam ban pre godinu i 3 meseca smatram da sam se malo opametio i da vise nisam toksican kao pre i irintantan zao mi je zbog stvari koje sam uradio u proslosti i razumem da nije bilo u redu od mene da to radim izvinjavam se na svojim pogreskama i znam da sam se trebo ponasati normalnije jako mi je zao radi kazni i smatram da bi se popravio kad bi mi dali drugu sansu da vam dokazem izvinjavam se na ban evade al svatite jako mi ne dostaje vas server i dugo ga nisam ni igro i ne dostajao mi je znao sam da nemam sansu za unban i zato sam to radio jel mi je stalo do vaseg projekta ako bi mogli razmotriti sansu za moj unban .
Izvinjavam se svakom igracu kome sam unistio roleplay i unistio rp u nekim situacijama . stalo mi je do vaseg projekta i zelim da se vratim jako na rs jel mi pocinje rapsust i imam puno slobodnog vremena koji bi mogao da trosim na vas projekt al znam da to sad nije bitno izvinite sto sam mozda postao vec dosadan sa unban apelovima ali razumite me zelim da se vratim na projekat vise od icega
nadam se da ce mo se videti uskoro in game vise ne znam kako da vam se izvinim i o cemu da pisem nadam se da ce te mi oprostiti i da ce te dovesti u obzir moju molbu za unbanom
Zelim vam sve najlepse

Munja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom