Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Ban za G.P 6.23 + G.P 1.7. Abraham Elkhabib

Status
Not open for further replies.
Your ID
1030
Players nickname
Orandz Draco
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
May 24, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/KAgzIDq

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
73
Dobar dan, Postovana Administracijo, dobio sam ban pre skoro godinu dana za G.P 6.23 + G.P 1.7. Poslenji put pokusavam napisati zalbu i bicu iskren, svestan sam svoje greske i priznajem, nisam trebao to uraditi. Mnogo ljudi sam upoznao na ovom projektu kroz razne Roleplay situacije i kroz dobro zezanje i igru na ovom serveru, pojedine sam i upoznao u RL i nastavio druzenje sa njima, vecina od njih je i dalje tu i igraju. Zeleo bih da ponovo zaigram sa njima uz obecanje da necu krsiti pravila i uz izvinjenje za predhodo krsena od kojih davno proslo. Imam 26 godina, nisam od pocetka ocigledno shvatao toliko ozbiljno projekat i mozda sam i zato pravio gluposti koje necu vise raditi. Eto, zamolio bih da razmotrite moju molbu jos jednom i poslednji put i ako mozete uvazite, opet postujem i ako ne. Pristajem na sve sto je potrebno, sta god postoji kako bih mogao ponovo zaigrati. Money Wipe, sta god. Hvala svakako na odvojenom vremenu citanja moje zalbe, prijatan dan i srecni predstojeci praznici. S'postovanjem, Orandz Draco
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom