Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Molba za unBan AntiCheat | Napal Fedorov

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
Ne znam
Players nickname
Nedzad Porcic
Administrators nickname
Nepal Federov
Date
May 23, 2024
Time
Cca. 21:00
Proofs
Ne znam

Nedzoo

Player
Player
Joined
May 23, 2024
Messages
8
Pozdrav ekipa, novi sam u svijetu GTA V ROLEPLAY-a, jučer sam se pridružio vašem serveru preko Mudjinog reflinka, igrao sam 2-3 sata, konekcija mi je pukla i kada sam krenuo nazad da udjem na server nisam se vise mogao logovati jer mi pise da sam blokiran od strane administratora Nepal Fedorov, razlog AntiCheat, na dana: 9999... Stvarno sam novi tu, raspitivao sam se na mnoga mjesta za najbolji server sa najvise igraca i dosao do vaseg, ali eto desilo se sta se desilo, posto sam novi smatram da bi trebao neko da mi pomogne, ta 2h dok sam igrao trazio sam pomoc od administratora ili bilo koga da me malo uvede u igru međutim niko se nije pojavio, pratio sam neke zadatke i krenuo da igram, li eto desilo se to.. Stvarno ne koristim nikakav cheat niti znam sta od toga, molim vas pomozite. HVALA VAM UNAPRED. mislim da nije fer da 7 dana downloadujem, instaliravam, namjestam sve da bi dosao kod vas da igram i nakon 2 sata da dobijem ban bez razlogga.. HVALA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom