Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24113
Players nickname
Nikola Kushh
Suspect ID
52436
Date of violation
May 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=BynNL171xpc&pp=ygUMdW1pcmVtIG1hamtv

nikola082

citaj opis
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
32
dokazi:
52436 troluje po forumu
(52436 kaci slicne/delimicno iste zalbe kako mu padne napamet,u svim zalbama pise kako je on SIGURAN da su xxxxx prekrsili neka pravila pa se ispostavi da nije tacno,on ima jednu svrhu u ovome projektu a to je da samo narusava vas sistem i da pravi smetnje vasim igracima od kojih su svi u ovome projektu a mnogo su i ulozili u njega svojim novcem)
mozete da vidite da je iste ljude kacio vise puta za istu stvar ikao je zalba odbijena (pazljivo pogledajte sve navedene zalbe i razgovor u njima)
molim da se 52436 kazni i svako ko narusava ovaj projekat na ovakav nacin,ovakvi ljudi nam ne trebaju i nije im mesto ovde.
takodje imam sumlju da je igrac prekrsio pravilo 1.1 nakon svih ovih zalbi mada nisam siguran molim administarciju da to proveri.
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
163
dokazi:
52436 troluje po forumu
(52436 kaci slicne/delimicno iste zalbe kako mu padne napamet,u svim zalbama pise kako je on SIGURAN da su xxxxx prekrsili neka pravila pa se ispostavi da nije tacno,on ima jednu svrhu u ovome projektu a to je da samo narusava vas sistem i da pravi smetnje vasim igracima od kojih su svi u ovome projektu a mnogo su i ulozili u njega svojim novcem)
mozete da vidite da je iste ljude kacio vise puta za istu stvar ikao je zalba odbijena (pazljivo pogledajte sve navedene zalbe i razgovor u njima)
molim da se 52436 kazni i svako ko narusava ovaj projekat na ovakav nacin,ovakvi ljudi nam ne trebaju i nije im mesto ovde.
takodje imam sumlju da je igrac prekrsio pravilo 1.1 nakon svih ovih zalbi mada nisam siguran molim administarciju da to proveri.
Kao prvo nisam kacio iste ljude vise puta.Kacio sam one ljude u koje sam imao sumlju da imaju vise akauntova i da ih dele to nije trolovanje to sto su odbijene neznaci da trolujem.
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
163
dokazi:
52436 troluje po forumu
(52436 kaci slicne/delimicno iste zalbe kako mu padne napamet,u svim zalbama pise kako je on SIGURAN da su xxxxx prekrsili neka pravila pa se ispostavi da nije tacno,on ima jednu svrhu u ovome projektu a to je da samo narusava vas sistem i da pravi smetnje vasim igracima od kojih su svi u ovome projektu a mnogo su i ulozili u njega svojim novcem)
mozete da vidite da je iste ljude kacio vise puta za istu stvar ikao je zalba odbijena (pazljivo pogledajte sve navedene zalbe i razgovor u njima)
molim da se 52436 kazni i svako ko narusava ovaj projekat na ovakav nacin,ovakvi ljudi nam ne trebaju i nije im mesto ovde.
takodje imam sumlju da je igrac prekrsio pravilo 1.1 nakon svih ovih zalbi mada nisam siguran molim administarciju da to proveri.
A kao drugo vec sam kacen za 1.1 Approved - GP 1.1, 1.4, 1.7 | 52436 ovo je zalba od pre nedelju dana i prihvaceno je nemogu dobiti istu kaznu za 1.1
 

nikola082

citaj opis
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
32
Kao prvo nisam kacio iste ljude vise puta.Kacio sam one ljude u koje sam imao sumlju da imaju vise akauntova i da ih dele to nije trolovanje to sto su odbijene neznaci da trolujem.
Znaci... Svako ko ti odradim jedan raid na fam odma cmizdris I pokusava na formi da izvucen neku pravu idk... Pa ides na neku Mali sasnsu dal je neko krsio pravila ili ne. Uzvrati I budi musko a ne da places ovde bato
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 52436 dobit će kaznu za G.P. 1.1
  • Nema trolla, igrac ima pravo zalit se ako ima sumnju
    Da se zalio na iste ID-eve vise puta u malom roku, onda bi bilo troll
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom