Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Ballas Gang | Radislava Mirosnikovski

Rejected
Status
Not open for further replies.

Radislava Mirosnikovski

Player
Player
Joined
May 26, 2024
Messages
3
1.Vaše ime IRL: Aleksandar
2.Vaše godine: 16
3.Vremenska zona :Gmt+1
4.Prosjek online po danu: 7/10h
5.Vaš Discord: Klepass1904
6.Vaše ingame ime: Radislava Mirosnikovski
7.Vaš ID: 49448

Dodatne informacije

1.Leader za...Ballas

2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Dugo sam vremena na ovom proektu,vecinu svog vremena posvetio sam organizacijama.Kako crime pa tako i state.Uvek sam se trudio da budem sto blizi sa liderom(da provodim neko vreme sa njim)te bih tako naucio dosta toga od njega.
- Imam u planu da organizujem sto vise akcija(talacke 24/7...)te bi tako kako i nama tako i drugim igracima bilo zanimljivo da igraju.
-Znam da bih bio uspesan vodja jer vec duze vremena sam desna ruka vodjama po organizacijama i samim tim kada njih nema ja funkcionisem da ostatak ekipe ima osjecaj kao da je lider pored mene.Uvek ima vremena za sale i zezanje,ali kada je neka akcija ozbiljnost na maksimalnom nivou.

-Poznajem ljude koji su u crime duze vremena i koji bi bili tu za mene da vode turfove i ostale akcije u koliko mene nema.

3.Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Pokusao bih da sklopim neku vrstu pakta sa drugim crime org,te bismo tako otezali state-u da nas zaustave.
-Novim clanovima koji bi zeljeli da se oprobaju u gangu bi bila odrzana detaljna obuka i ispitivanje te samim tim znamo da nece negde pogresiti i naskoditi ni org a ni sebi.
-Clanovi bi posle skoro svake akcije dobijali rank up/rank down sve zavisi od njihove aktivnosti,bonusi bi takodje bili cesti da ih stimulisem da rade jace.
-Sastanci bi bili cesti te bi time uvidio ima li problema/zalbi na neciji rad.
-Ljudi kako bi usli u org morali bi imati barem 14 god ooc i 12 ing(ne vredjam nikog svi smo imali manje od 14 te tim smatram da nisu toliko zreli a da bi imali uspesan rp treba im i godina i iskustva).
-Rp kod talackih i nekih eventa bi bio bolji(ne samo pucanje).

Toliko od mene zelim svim kandidatima srecu.Neka najbolji uzme org.
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,084
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (31.05.2024) sa početkom u 19h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom