Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of the ballas gang I Ramzi Luxury

Rejected
Status
Not open for further replies.

Ramzi Vice

Player
Player
Joined
Jan 3, 2024
Messages
80
  1. Vaše ime IRL: Boris
  2. Vaše godine: 15
  3. Vremenska zona: GMT+1
  4. Prosjek online po danu: 8/10h
  5. Vaš Discord: ramziblack27411_81595
  6. Vaše ingame ime: Ramzi Luxury
  7. Vaš ID: 27411

    1.leader za….the ballas gang

    2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

    Proveo sam 2 godine truda i rada na ovom projektu, prosao kriminal i legalnost. Ipak u kriminalu sam se najbolje snasao i to me cini zapravo srecnim. Vodio sam ogromne i uspjesne porodice kao Vodja i zamjenik. Odgovoran, uporan i hrabar sam kao karakter, smatram za sebe da bi ovo bio mali korak do uspjeha u novoj RP razini kao Vodja Kriminalne Organizacije. Posjedovao sam poziciju zamjenika u odredjenim kriminalnim organizacijama, u kojima sam se pokazao zapravo kao odlican vodja kada Sef ne bi bio tu. Iskusan sam u RolePlay-u i ne bih dozvoljavao licno sebi da pravim ogromne ispade u toku odredjenih situacija. Pazio bih koga ubacujem iako vec imam spremne momke koji bi uveli strah u kosti State Organizacijama.


    3.Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

    1.Imam vec spremnu ekipu, za grafite ,turf,Hight Command ekipu koja ce mi pomoci da vodim organizaciju.
    2.Uveo bih disciplinu i motivaciju za kriminalnim aktivnostima.
    3.Preferirao bih dolazak na svaku tajnu radnju te bih isplacivao bonuse za svaki padobran i trud koji bi se pokazao na vidjelo.
    4.Redovnim sastancima, razgovarali bi o odredjenim taktikama za kriminalne aktivnosti i slicno.
    5.oksicne osobe ne bi bile prihvacene u organizaciju kako ne bi drugima narusavali visoku RP razinu.

    Rankovi:
    Head of Purple
    12.Deputy Purple
    11.Legend
    10. O.G
    9.Gheto Leader
    8.Gheto Clenaer
    7GraffitiTeam Leader
    6.Graffiti Team
    5.Balas delaer
    4.Big balas
    3.Mini balas
    2.Newbie
    1.Suspended

    Uz srdacno i duzno postovanje Ramzi Luxury
    Srecno svim ostalim kandidatima
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
788
ODBIJENO

Razlog:
Historija IG kazni​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom