Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rado White

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
52
1. Vaše ime IRL: Rado
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GP+1
4. Prosjek online po danu: 3h-6h
5. Vaš Discord: rado2.
6. Vaše ingame ime Rado White
7. Vaš ID: 47860

Dodatne informacije

1. Lider za..... Los Santos Vagos Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Mogu voditi organizaciju jer imam strast , kreativnost i viziju. Moje vođstvo je inspirativno, a sposoban sam da motivisem tim i postignem ciljeve. Tako su i mene ranije ludji inspirisali. Imam iskustva u krim. org a i bio sam u svim ( obicno HC) 10 ili 11 a i nekoliko prilika 12. Moke komunikaciske vestine su snazne , sto olaksava saradnju sa clanovima organizacije. Takode sam i prilagodljiv i lako mogu naci resenja za situcacije. U drugim state org sam isto bio HC (SAHP, LSPD), nisam samo bio HC u NG.

- Mogu za sebe reci da znam odlicno RP pravila jer sam detaljno informisan o njima. Takode sam bio i u vecem familijima gde sam na pocetku ulaska na RP server ucio od iskusnih igraca koji znaju pravila. Razumem vaznost uloge igre a pogotovo pravila o ponasanja. Za sebe mogu reci da sam opusten lik tako da pravila o ponasanja su kod mene bas bas retka. Sada sam spremam da pokazem kako znam pravila i da uzivam u RP serveru.

- Kao voda organizacije , uvek se trudim da budem pravican i da podrzavam svoje clanove. Pruzam podrsku i motivaciju. Vazno je da svako ima priliku da se pridruzi ali je neophodno znati pravila. Kada bi u organizaciji bili ljudi koji jasno i dobro zanju pravila organizacija bi bila jaka i ne bilo problema u vezi sa pravilima. Naravno oni koji su aktivniji ce i biti veci rankovi ali bitno je da znaju vise pravila za vece rankove. Zato ja mislim da sam spreman za ovu organizaciju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- U Los Santos Vagos Gang-u HC ce biti ljudi koji su pokazali posvecenost, aktivnost, rad i vestine vodstva prema nizim clanovima, dobre komunikacijske vestine i sposobnost donosenja odluka.

- Svako treba da pokaze i dokaze se za rank koji je dobijo i da ga opravda. Takode ocekujem i nadam se da ce clanovi organizacije nece krsiti pravila. Ako bude doslo do krsenja doce do kicka ili Bl u zavisnosti sta je prekrsio.

-Svake sedmice da bih davao bonuse po zasluci ( eventi , talacke , grafiti , pljacke prodavnice 24/7 , gunsotre, FZ raid....)

-Siguran sam da bih pokusao da budem u savezu sa nekom drugom banduom i to bi nam pomoglo.
1.Susspend
2.Newbie
3. Rookie
4.Ghetto Boy
5.Ghetto Cleaner
6.Ghetto Master
7.Grafit team
8.Grafit team leader
9.Turfer
10.Legend
11.O.G
12.Right Hand
13.Sef
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom