Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21075
Players nickname
Louna Flow
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 30, 2024
Time
00:00
Proofs
xxx

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
581
Dobro vece postovana administracijo,pre oko 7 dana sam dobio ban za doxing admina a nakon toga blacklistu,ovde sam da se izvinim za sve i zatrazim da mi se skloni bl i ostavi kazna za doxing admina.Mujo poslao sam ti poruku u dm koju si procitao i sve ti je jasno bilo,igram na ovom projektu preko 3 godine aktivno i po 6 sati na dan,veoma bi mi znacilo da mogu opet da igram na rs projektu i nastavim da se druzim sa svim prijateljima a imam ih previse.Pristajem na wipe celog acc (kola,pare,skupa odeca i sve) samo da mi se skloni bl i ostavi ban od 60 dana.Previse mi se rpa i igraju eventi.Bio sam lider Ballasa i ta org je u to vreme bila najjaca organizacija i promovisali smo rp na maks.Jako bi mi znacilo da mi izadjete u susret jer sam kroz svoje iskustvo i igranje na projektu uvek dopirnosio istom mozete i sami to potrvditi.Kao admin ispunjavao sve svoje obaveze i sve.Kao lider orga bio previse aktivan i moja organizacija je stvarno kidala.Necete se pokajati mujo i abrahame ako mi samo spustite kaznu na 60 dana koju cu odsluziti.Nikada nisam vredjao bilo kojeg admina niti ikoga doxao kao ostali bl igraci.U ovoj godini ni jedno pravilo nisam prekrsio a od kada igram grand sam jako malo bio kaznjavan.Nadam se da cete usvojiti ovu molbu i spustiti kaznu na 60 dana koja je bila pocetna.

Ugodan dan uzivajte momci

Louna Flow
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom