Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marko Verstappen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 25, 2023
Messages
105
Ime porodice: Mavericks
Leader porodice: Marko Verstappen I 39171
Broj kuce porodice: 896
Discord Leadera Porodice: kulumov_5#1010
Forum od vlasnika porodice: Marco Verstappen

Priča porodice:
Mavericks je grupa balkanaca koji su pobegli sa napustenog ostrova odlucili su da dodju u Los Santos tu su kupili kucu sa velikom garazim i skapocenim autima . Danas imamo 25 clana imamo dosta puske i municije i spremni smo za rat.


Ciljevi porodice:
Kupiti vishe sportskih auta
Da budemo dobri na rangiranje familije
Da kupimo mnogo vishe oruzja i municije
Da se skupljamo i idemo na razne evente (Bizz war,Informal i sl.)

ULOGE RANKOVA
1. Kazneni rank ( Kad neki clan fama uradi nesto sta ne bih smeo dobice rank 1 na nekoliko sata)
2.Igrac koji je tek usao u familiju
3.Clan koji se trudi i ide na evente
4.Clan koji verujem da ce ostati u fam ide na evente i ispunjava zahteve vecim cinovima
5.Peticu ce dobiti samo odredjeni clanovi familije koji se razumeju i vidim da su zreli ljudi
6. Rank 6 ce imati slicne funkicje ko 5 samo ce biti iznad njega i ce nadgledava rankove sta su ispod njega
7.Rank 7 ce dobijati samo posebne ljude kojima verujem i koje dobro poznajem
8. Osmicu nema da dobija bilo ko osmica se daje samo clanovima koji znajem i koje se bas cimaju za fam i imaju moje poverenje
9.Zamenik nemoze da dobije skoro niko u familiji zamenika imaju samo 3 clana u mojoj porodicii to su oni ljudi koji su od pocetka tu i koji su mi pomogli za otvaranje familije.
10.Leader

IMENA RANKOVA:

1.Suspend
2.Junior Associates
3.Associates
4.Senior Associates
5.Soldato
6.Generale
7.Caporegime
8.Chief
9.Under-Boss
10.El Patron

LOGO

FAM OUTFIT:




 

Popic Hazze

Player
Player
Joined
Jan 15, 2024
Messages
11
Ime porodice: Mavericks
Leader porodice: Marko Verstappen I 39171
Broj kuce porodice: 896
Discord Leadera Porodice: kulumov_5#1010
Forum od vlasnika porodice: Marco Verstappen

Priča porodice:
Mavericks je grupa balkanaca koji su pobegli sa napustenog ostrova odlucili su da dodju u Los Santos tu su kupili kucu sa velikom garazim i skapocenim autima . Danas imamo 25 clana imamo dosta puske i municije i spremni smo za rat.


Ciljevi porodice:
Kupiti vishe sportskih auta
Da budemo dobri na rangiranje familije
Da kupimo mnogo vishe oruzja i municije
Da se skupljamo i idemo na razne evente (Bizz war,Informal i sl.)

ULOGE RANKOVA
1. Kazneni rank ( Kad neki clan fama uradi nesto sta ne bih smeo dobice rank 1 na nekoliko sata)
2.Igrac koji je tek usao u familiju
3.Clan koji se trudi i ide na evente
4.Clan koji verujem da ce ostati u fam ide na evente i ispunjava zahteve vecim cinovima
5.Peticu ce dobiti samo odredjeni clanovi familije koji se razumeju i vidim da su zreli ljudi
6. Rank 6 ce imati slicne funkicje ko 5 samo ce biti iznad njega i ce nadgledava rankove sta su ispod njega
7.Rank 7 ce dobijati samo posebne ljude kojima verujem i koje dobro poznajem
8. Osmicu nema da dobija bilo ko osmica se daje samo clanovima koji znajem i koje se bas cimaju za fam i imaju moje poverenje
9.Zamenik nemoze da dobije skoro niko u familiji zamenika imaju samo 3 clana u mojoj porodicii to su oni ljudi koji su od pocetka tu i koji su mi pomogli za otvaranje familije.
10.Leader

IMENA RANKOVA:

1.Suspend
2.Junior Associates
3.Associates
4.Senior Associates
5.Soldato
6.Generale
7.Caporegime
8.Chief
9.Under-Boss
10.El Patron

LOGO

FAM OUTFIT:




Odlicna ideja za fam nadam se da ce biti prihvacena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom