Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8384
Players nickname
Aleksandar_Livaja
Suspect ID
4711
Date of violation
Mar 25, 2022
Time of violation
17:05
Proofs
https://youtu.be/HKaJRYi4E3M

Dena_Golubovic

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
17
Istekla mi je vozačka pa sam ušao u salon za šišanje da nazovem taksi da me pokupi. Kad je ID 4711 iz daljine vidio da bolnicar ozivljava neke ljude u blizini koristio je bunny hop glitch na biciklu da dođe brže, zatim je pucao po meni i taksistu kada je taksi stigao. Jedan administrator mi je rekao da je salon za sisanje GZ pa mi nije jasno kako smije pucat po meni kad izadem u taksi (iako sam u getu, po pravilu se vozace poslova ne ometa).
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
Istekla mi je vozačka pa sam ušao u salon za šišanje da nazovem taksi da me pokupi. Kad je ID 4711 iz daljine vidio da bolnicar ozivljava neke ljude u blizini koristio je bunny hop glitch na biciklu da dođe brže, zatim je pucao po meni i taksistu kada je taksi stigao. Jedan administrator mi je rekao da je salon za sisanje GZ pa mi nije jasno kako smije pucat po meni kad izadem u taksi (iako sam u getu, po pravilu se vozace poslova ne ometa).
i kako je to gz ako si bio na putu a to da je bug abuse to je trika a ne bug
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza.
    GreenZona salona za sisanje ili 24/7 prodavnice spada do kraja trotoara tj do puta.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom