Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Administrators nickname
EL Benz
Date
Jun 1, 2024
Time
09:53
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/710936/#post-2523786

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Sinoć sam postavio žalbu na dotičnog igraca ID 60444 gde se jasno vidi da radi me, čita preko G, karateristike vozila, ime lidera i same familije. Ne razumem odluku admina gde mi je odgovoreno sa zaključkom ODBIJENO i navod za odbijenu zalbu jeste (ne snimaju se svi slojevi). Svi moji POV-ovi na forumu su snimljeni preko ADRENALINA (ATI Radeon RX 570) - Instan Reply. Molim da se pojasni šta tu nije snimljeno od slojeva, da se zna za ubuduće. Kada sam ja gledao ponovo POV, a ono što pretpostavljam da jeste je da je vidio da ja držim n, i nakon 5 sekundi se jasno vidi da krećem da pričam, što je on vjerovatno procenio da mi igra ne snima zvuk. Molim da se dotični admin koji je pregledao žalbu proveri za korumpiranost, pošto je nelogično da se žalba odbija sa tim razlogom bez da on ili ja budemo kažnjeni za nešto. Zatražio bi da admin bude upitan u kom delu se svi slojevi ne snimaju, smatram da je admin povezan sa ljudima koje sam okačio i da ih zato nije kaznio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom