Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Vladan Vukov

Rejected
Status
Not open for further replies.

Vladan Vukov

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
171
Informacije

1. Vaše ime IRL: Vladan
2. Vaše godine : 15 ipo
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosjek online po danu :4-5h nekad i vise
5. Vaš Discord : vukov_
6. Vaše ingame ime : Vladan Vukov
7. Vaš ID : 14273

Dodatne informacije

1. Lider za..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Na projektu sam vec duze vreme, imam puno iskustva sa crime i zeleo bih postati leader.Imam dobru turf ekipu koja bi pokusala da uzme sezonu i dobro poznajem pravila zakazivanja.Imam spreman HC koji bi dobro vodio organizaciju zajedno samnom. Sve organizacije sam obisao i u svim sam bio HC (12,11) i mislim da sam sad spreman da postanem lider organizacije.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Organizovao bih sto vise akcija kako ljudima u organizaciji ne bi bilo dosadno, bilo bi vise talacki, robanja po ghetto kao i Pljacki prodavnice 24/7. Funkciju za robanje bi imao 6 rank. Rankovi bi se dobijali po zasluzi, svako ko bi hteo da postane HC bi morao vise da se trudi za organizaciju i da bude aktivan. Bonuse bi delio nedeljno na graffite koje bi slao na discord server kako bi mojim zamenicima i meni bilo lakse da delimo bonus. Ispitivanje ne bi bilo tek tako lako, svaki igrac koji bi usao u organizaciju bi trebao da dobro poznaje rp pravila kao i ghetto pravila.


Rankovi:
1. Suspend
2. Newbie
3. Dealer
4. Gangster
5. Ghetto Boy
6. Ghetto Cleaner
7. Grafit Team
8. Grafit team leader
9. Turfer
10. Enforcer
11. O.G.
12. Co Leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom