Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42457
Players nickname
Boban Creed
Administrators nickname
Mujo Simbo
Date
Jun 2, 2024
Time
00:21
Proofs
https://imgur.com/a/ban-by-mujo-simba-I3zL3kf

Bojan Creed

Player
Player
Joined
Apr 17, 2023
Messages
21
Dobar dan Postovana Administracijo i Postovani Admine Mujo Simba Danas sam banovan dok sam bio Afk a dobio sam ga za pravilo G.P. 1.7 jer sam kako ste napisali to pravilo prekrsio 17.05 tog dana jesam primio 5 miliona ali nista vise nisam primio sem 5m medjutim bio sam tog dana afk dosta i smatram da je moguce da mi je neko prebacio pare dok sam bio Afk zamolio bih vas da proverite sta se desava i da mi objasnite sta se desilo i voleo bih da dobijem un ban isto tako bih vas naj iskrenije zamolio da mi date drugu sansu jer igram svakog dana od dana kada sam se vratio a provodim preko 5 sati minimum jako mi je drag ovaj projekat i nisam ni jedno pravilo prekrsio sem za cl i ni jedno drugo pravilo nikad nisam prekrsio sto mozete i sami proveriti nadam se da cete odgovoriti pozitivno i da cete mi pruziti drugu priliku i da cete me pustiti da opet zaigram Prihvatam sve vase uslove cak i na Money WIPE Hvala vam unapred postovani admine i postovana administracijo Srdacan Pozdrav i ugodan ostatak dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom