Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47752
Players nickname
Dominic Diesel
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Jun 2, 2024
Time
1:52PM
Proofs
https://imgur.com/a/XG2ghnV

Dominic Diesel

Player
Player
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Dobar dan Poštovana Administracijo, nadam se da će Mujo Simba pročitati ovu žalbu.

Juče sam pisao žalbu za sebe i svoga brata kristijana benjamina [ID: 52667] moja žalba je prihvaćena i dobio sam unban, rečeno mi je da će moj brat isto dobiti unban jer je njegov ban bio slučajan, u mojo prošloj žalbi je detalno objašnjeno kako i šta. Rečeno mi je od strane Mujo Simba Administratora da moj brat pošalje žalbu kako bi i on dobio unban, pomogao sam mom bratu da napiše svoju žalbu.

Međutim kada je bila na razmatranju rečeno je od strane Mujo Simbe da trebaju validni dokazi da smo kristijan benjamin [ID: 52267] i ja Dominic Diesel [47752] stvarno braća. Sakupili smo par dokaza, snimili smo svoje računare koji trenutno so preko puta jednog drugog, i slikali svoje lične karte sa načim prezimenima i imenima.


Molimo vas da razmotrtite opet!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,322
Zasto lazes da sam rekao da ce ti brat dobiti unban? Dostavi dokaz gdje sam rekao da ce brat dobiti unban kad napravi zalbu
 

Dominic Diesel

Player
Player
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8

U mojo žalbi je sve objašnjeno, međutim moja žalba nije mogla da isto razmotri ID moga brata, kad je postavio žalbu nekoliko sati posle moje kad je bila prihvaćena, njegova je odbijena samo zbog razloga jer mu treba validan dokaz da smo braća, koji sam vam ja dao. Isto je moj brat kontaktirao Mujo Simba preko aplikacije diskord da pošalje dokaz, jer nisam bio tu da mu pomognem da se snađe da pošalje na forumu.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,322
Odbijeno, ako sam rekao da brat treba napraviti zalbu zasto je opet ti pravis u njegovo ime?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom