Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40208
Players nickname
Myroo Kalashnikov
Administrators nickname
Eldar Sicario
Date
Jun 2, 2024
Time
16:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/713805/

MYROO KALASHNIKOV

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
33
Postovani Mujo, pisem novu zalbu kao sto mi je receno na prvoj, receno mi je da je ipak moja greska i da je bila komunikacija izmedju Main-a i Twinka na cemu se ja jos jednom izvinjavam tebi kao i celoj Administraciji na sumlji. Ja se zaista izvinjavam na svojim postupcima kojih iskreno nisam bio svestan, ja dajem svoju rec da se nista slicno tome vise nece dogoditi i molim vas za oprostenje. Ja se u podpunosti slazem uz Money wipe i molim vas jos jednom za skidanje kazne.

Hvala u naprad, srdacan pozdrav.
 

MYROO KALASHNIKOV

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
33
alo druze ja sm rekao z prvi ban... a teni druze ako nesto smeta zali se jer su mi tvoji komentri bas nepotrebni. ako m treba tudje misljemje pitci nekog admin. pozz i sve njbolje
 

MYROO KALASHNIKOV

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
33
Gledaj ovako posto mislis da su svi idioti dobio si ban verovatno jer nisi prekrsio pravilo bravo Tupane, prihvatas krivicu i trazis money i sad pricas da nisi nista pogresio jel moguce sta pricas ti pacove od coveka? Sam sebe lazes druze…
a kao drugo ja tebi nemam st da se pravdm. tvoji komentri su ovde toliko nebitni kao i moji. ostvi admine d odrde svoj poso kako i treba. peliki pozrv i sve najbolje druze
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom