Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15017
Players nickname
Marko Baustellenleiterr
Administrators nickname
Stefan White byMujo
Date
Jun 3, 2024
Time
16:53
Proofs
https://imgur.com/N1oBAAg

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
84
postovanje dragi Mujo ili Abrahame prije nekoliko trenutaka sam dobio ban za BA na INFORMALU nerazumijem sta je tu BA kada samo pucam i rolam se i odma swicham sa rev na sotku ili carabin nevidim sta je tu BA kada to svako vecinom radi pukne sa rev rola i odma u rolu prebaci na assolt ili sotku sta je tu BA nije mi jasno dostavio sam i POV na zalbu pristajem na svaku vrstu ako treba da dobijem unbann sta god treba posto stvarno volim igram na ovaj Projekat hvala vec unaprijed na odgovoru evo moj Discord za jos pitanja ako treba nesto :marko2007.
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
84
A evo i na njegov se pov vidi da to radi ne brzo ko i ja al je isto radio to nerazumijem sta je to BA :
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
84
Ja bi barem proso pc Check ko prije Pola godine ne ko ti ja nevidim Sto se ti ljutis sada to se mozda cak samo animacija zbagala u igrici a ne da sam ja to namjerno al Ajde nek odluci Muja ili abraham eto Ako treba za hitove te nek me i PC CHECKA Bas samo da mi ti ne places zbog INF
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
84
Ja i dalje neznam kako sam Radio Bug abbuse majstore to je mozda do igrice bilo posto sam Radio Isto sto i ti sa sotku na snimak al eto to je samo kod tebe bilo na POV idalje mi u glavu ne ide kako je to BA al Ajde steta Ako je tako onda vidimo se za 30 Dana 😕
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
84
a evo i moj POV sto sam ja radio ja tu nevidim sa je bug abbuse on je isto to radio to normalno nije BA al pogledajte tocno zalbu i odlucite
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom