Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang I Edgar Carlose

Rejected
Status
Not open for further replies.

Edgar Carlos

Player
Player
Joined
Feb 19, 2024
Messages
9
1.Vase ime u RL: Viktor
2. Vase godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4h do 7h
5. Vas discord: capricolet
6. Vase ingame ime: Edgar Carlose
7. Vas ID: 47373


dodatne informacije

1. Leader za... Blood Street Gang
2. Zasto zelite biti leader ove specificne organizacije: Imam iskustva u organizacijama ali nikad nisam bio leader i zelim da se isprobam u na mestu leadera. Svidja mi se njihov HQ i zato sto je velik i zato sto je velik geto. Svidja mi se sto je crvene boje i zeleo bih da bude najbolje organizacije u gradu♥️
3. Vas savjet za poboljsanje roleplaya. 1. svako ko hoce da udje u organicaciju treba imati 10 godina u gradu ili vise. 2. organizovacu sastanke gde cu davati bonuse ili rank upov ako budu aktivni i idu na sve akcije. 3 svako koje grafiti team morace da farbaju grafite svaki dan i dobivace bonuse. 4 svako ko zeli da bude turfer mora da ime dobar aim i iskustava. 5 ako ljudi ne dolaze na tajne ide rank down a koji dolaze bonusi i rank up. 6 sklopio bi savez sa nekim drugim bandama i radili bi talacke zajedno. 7 skupili bi se u HQ i isli bi po velikom i malom getu da robamo. 8 svako koje toxic ili krsi pravila black lista ili suspend na 10 dana.


1. Suspend
2. New Boy
3.Ghetto Boy
4. Ghetto Cleaner
5. Ghetto Master
6. Grafitti Team
7. Grafiti Team Leader
8. Encofer
9. Turfer
10. .O.G.
11.Hitman
12. Co Leader
13.Sigma




hvala na razumevanji i srecno drugima
 

Johnatan Carlose

Player
Player
Joined
May 27, 2024
Messages
9
1.Vase ime u RL: Viktor
2. Vase godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4h do 7h
5. Vas discord: capricolet
6. Vase ingame ime: Edgar Carlose
7. Vas ID: 47373


dodatne informacije

1. Leader za... Blood Street Gang
2. Zasto zelite biti leader ove specificne organizacije: Imam iskustva u organizacijama ali nikad nisam bio leader i zelim da se isprobam u na mestu leadera. Svidja mi se njihov HQ i zato sto je velik i zato sto je velik geto. Svidja mi se sto je crvene boje i zeleo bih da bude najbolje organizacije u gradu♥️
3. Vas savjet za poboljsanje roleplaya. 1. svako ko hoce da udje u organicaciju treba imati 10 godina u gradu ili vise. 2. organizovacu sastanke gde cu davati bonuse ili rank upov ako budu aktivni i idu na sve akcije. 3 svako koje grafiti team morace da farbaju grafite svaki dan i dobivace bonuse. 4 svako ko zeli da bude turfer mora da ime dobar aim i iskustava. 5 ako ljudi ne dolaze na tajne ide rank down a koji dolaze bonusi i rank up. 6 sklopio bi savez sa nekim drugim bandama i radili bi talacke zajedno. 7 skupili bi se u HQ i isli bi po velikom i malom getu da robamo. 8 svako koje toxic ili krsi pravila black lista ili suspend na 10 dana.


1. Suspend
2. New Boy
3.Ghetto Boy
4. Ghetto Cleaner
5. Ghetto Master
6. Grafitti Team
7. Grafiti Team Leader
8. Encofer
9. Turfer
10. .O.G.
11.Hitman
12. Co Leader
13.Sigma




hvala na razumevanji i srecno drugima
ajmo brate mojjjjj
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom