Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21500
Players nickname
Miki_Zampica
Suspect ID
2150 i 38307
Date of violation
Jun 4, 2024
Time of violation
13:13
Proofs
https://gta5grand.com/

MikiZampica

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
14
Igrac ID 2150 i 38307 prekrsili su pravilo ban evading prebacivsi radionicu br. 35 jer su znali da ce ID 2150 ponovo dobiti ban po cetvrti put za G.P 1.7 i tako su planirali sacuvati radionicu br. 35 koju su i prebacili.

Okacio sam dvije zalbe na ID 2150 za G.P 1.7:

Prva zalba je postavljena u 13:13, 5 do 10 minuta posle proverio sam na kome je bila radionica i bila je na ID 2150.

Sada u 15:53 otisao sam ponovo da proverim na kome je isti taj biznis auto radionica br. 35 i ona je u vlasnistvu ID-a 38307.


Prebacili su biznis dok su u toku aktivne dvije zalbe (imate linkove iznad) na forumu za ID 2150 na kome je do sad bila ta radionica da bi je sacuvali od posledica bana.

Mujo molim te da ovo rijesis jer su NAMERNO prebacili auto radionicu br. 35 sa ID 2150 sa 38307 da bi je sacuvali od posledica bana.

Ovde si fino napisao sljedece: Reviewed - Žalba na odluku administratora | Mujo Simba


Zamolio bih te da se igraci kazne u skladu sa tvojim recima, prebacili su biznis jer su znali da ce ID 2150 opet dobiti ban po cetvrti put za G.P 1.7 i da ce auto radionica koju su prebacili otici na aukciju.

Hvala lepo, pozdrav.
 

Puki Verstappen

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
439
1. ID 38307 ima banovan forum tako da nije mogao da zna dali je okacena zalba na id 2150
2. Auto radionica je prodana za realnu cenu za koju bi se inace prodalo.
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Igrac 2150, to bi bio ja, se dogovaram s tim momkom oko prodaje biznisa vec duze vremena ali obzirom na banove, nije bilo moguce. Danas kad sam vidio unban sam mu se javio i dogovorili smo se oko 14h obaviti trejd.
U meduvremenu do 14h sam se spremao za posao, jer neki ljudi imaju zivot van granda :eek:
Trejd je obavljen u 13:55 te mi je on 10 minuta nakon toga rekao da sam okacen tipa 30-40 minuta prije nego smo obavili trejd..
Nikakav namjeran ban evading nije napravljen jer on nema forum acc a ja ne zivim na forumu te nisam vidio zalbu na mene u tih sat vremena razlike...
Pogotovo nisam imao razlog gledati forum nakon sto sam dobio unban danas u 12:30..
Mujo je upucen u citavu situaciju te je rekao da vratimo biznise natrag.
 

MikiZampica

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
14
Postovani Mujo, sad cu da vam objasnim zasto vas ID 2150 laze.

ID 38307 je dugogodišnji član porodice Zampa Company. Presao je u porodicu Blacked kada je ID 2150 dobio ban i to je kopija porodice Zampa Company i manje vise tamo su presli skoro svi clanovi te porodice.

ID 38307 je prodao market na Vinewoodu koji je dobio od Alex Hendrickson 40k ID (Alex Morningstar) za cca. 530$ mil. i manje vise sav novac porodice Zampa Company (novac od ID 2150, 31) nalazi se kod ID 38307, bar se nalazio do sada.

Lazu vas da duze vrijeme dogovaraju prebacivanje biznisa, jer taj biznis je placen dva puta na aukciji po 720-740$ mil. i da je sad otisao na aukciju po treci put bi otisao za isti iznos.

ID 38307 imao je kod sebe oko cca 400-500$ mil. i vjerovatno je za taj iznos prebacena auto radionica br. 35 koja vrijedi puno vise. Dobio ju je po toj cijeni zato sto je stari clan porodice Zampa company a vas lazu da nemaju veze jedni sa drugima.

Ako treba dostavit cu jos dokaza da je stari i lojalni clan njihove porodice i samo njemu imaju povjerenja da prebace tako vrijedan biznis. Vec su mu prije prebacivali ovaj biznis auto radionicu br. 35 po drzavnoj cijeni sto mozete vidjeti u logovima, toliko MU VJERUJU.

Prebacili su ga danas da bi ga sacuvali od posljedica bana i to rade po DRUGI PUT.

Prvi put je ID 31 prebacio auto radionicu za 400-500$ mil. ID-u 2150 jer je znao da ce opet dobit ban za G.P 1.7 (na kraju je i dobio vise banova za 1.7).


Sada se desava repriza, ID 2150 prebacuje istu auto radionicu br. 35 ID-u 38307 da bi je sacuvao da ne ode na aukciju (jer ako ostane na ID-u 2150 ona sigurno ide na aukcije jer ima puno G.P 1.7 prekrsaja i cak je 3 puta dobio unban, dobio bi za druge situacije ponovo ban i radionica bi otisla na aukciju), ukratko prebacio je starom clanu svoje porodice da je cuva i sacuva da ne ode na aukciju.

Ako su pravila ista za sve onda ce ID 2150 i 38307 biti banovani za ban evading i auto radionica br. 35 bit ce obrisana sa njihovog accounta i pustena na aukciju kao sto se desavalo u proslosti.

U proslosti ste clanovima iste Zampa Company porodice obrisali car sharing jer su imali slican prestup ban evading a sada rade reprizu svega toga.

Sve je ovo dobro poznat scenarij od prije i molim te Mujo da ne vjeruješ u njihove laži i da ih kazniš maksimalno zato što te lažu konstantno da ništa nisu krivi, da nemaju veze ni sa čim, a da nisu krivi ne bi bili banovani više puta i ne bi bilo ovoliko žalbi na njih i sad znaju da će sigurno opet dobiti ban jer znaju da su u velikim prekrsajima.

To sto ti pisu da nisu znali i da se dogovaraju za prodaju biznisa lazu te jer je 38307 stari clan Zampa Company porodice i oni su mu dali te pare koje on ima kod sebe. Dakle te pare koje je dao za radionicu dala mu je ta porodica preko biznisa / fam balansa / itema itd sto mozes ispratiti u logovima njihove porodice i utvrditi da lazu.

Toliko od mene nadam se da ce Mujo prepoznati vase laganje administracije i da ce vas i za to kazniti jer je ocigledno da lazete i Muju i igrače i sve druge.

Pozdrav.
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Pozdrav i tebi Cobisa, od “kera zampaskog” kako me volis nazivati.. procitaj zadnju recenicu mog komentara prije nego pocnes pisati romane.
Također ako smo dali sve pare njemu, kako to da je tvoj Drlence prvi na Forbesu a ID 38307 u top 5?

Lp


“People forget facts, but they remember stories..”
 

sergej zec

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
31
Evo i da se javim u ime ID 38307 jer mu je forum banovan.

Do prebacivanja radionice br. 35 bio na 4 mestu na forbesu, dok je moj Daniel na 1 mestu. Ne znam kako je moguce da su sve pare od ID 2150 i ID 31 kod mene ako sam ja 4 a Daniel 1 a Miki nije na forbesu.

Po tvojim recima oni su mi davali biznis br. 35, to je istina dobio sam ga od ID 29769 uz zamenu za Gun Store br. 152 i doplatu 10m, u vreme kada je smelo, tacnije od 15. Maja ili posle 01. Novembra.

Ja sam prodao 24/7 br.121 za 530m ID 22160, i to je i sav novac koji koji sam i imao, ja stvarno ne znam gde si ti nasao i smislio da su pare dali ID 2150 i ID 31.

Znaci sam svojim parama sam kupio biznis br 121, takodje radionicu sam kupio pod takvom okolnosti da mi je forum banovan i da nemam pristup forumu, tek kada sam kupio biz od ID 2150 ljudi su mi rekli da postoji zalba na ID 2150.

O tome da su mi dali pare sa /fam balansa/iteme/biznisa nema smisla, jer i po forbesu i logovima se vidi da kontakt sa ID 2150 i ID 31 ne postoji.

Nema smisla to sto pricas, jer pola informacija ne znas i nema logike da iznosis ovakve gluposti.

Isto tako ne bi bilo lose da se zapitamo kako je ID 28427 prvi dan 17. 5 2023 kada kupio kancelariju za 70m. A main ID 27811 banan za pravilo 1.6, Coby preko noci radi sto neki za 3 meseca ne mogu.

Da li to znaci da mu je neko dugovao sa maina? I vratio dug na twink? = Mozda G.P. 1.8? I onda je Zampa sve poreze utajila i ostetila ovaj server.

Approved - G.P 1.7 | ID: 31, 29769, 38307, 30523 Ovo je zalba na mene gde je Senior admin Relja Shayk odbio zalbu.

 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
492
Ne postoji igrač kojem sam ja dužan novac/item bilo šta, ne možeš ga pronaći, tako da ta teorija o 1.6 pada u vodu. Dok je kod vas drugačija situacija.

Mujo je upoznat sa mojim dugovima koje sam ja uredno vratio i njemu javio za sve što se desilo, kad se desilo i sl, jer za razliku od vas ja svoje dugove nisam predstavio kao "dugove" koji se ne vraćaju, svi su uredno vraćeni i ne postoji ni jedan jedini ingame log koji može reći drugačije.

Vama su dugovi samo pokriće i paravan za kršenje G.P 1.6, iako nikom ne vraćate pare, a stotine miliona / milijarde prebačenog novca preko fam. balansa predstavljate kao "dug porodice" iako nikom novac ne vraćate i pravite se da su to sve donacije "za fam" iako je u stvarnosti u pitanju čisto kršenje G.P 1.6 pravila samo što to drugačije predstavljate, ali svakako ničija nije do zore gorjela što se kaže, isplivat će na vidjelo sve što ste radili kad tad, ali sve u svoje vrijeme.

Ako ćemo komentarisati G.P 1.6 pravilo, postavlja se pitanje zašto ste međusobno prebacivali biznise od 500$ mil. i više po državnim cijenama bez ikakvog pokrića, da niste možda jedni drugima prodavali sve to za RL pare što me ne bi iznenadilo? Ne bi vam bilo prvi put. Lako je koristiti fam kao paravan i praviti se lud kad se prebacuju biznisi na taj način.

Zašto još uvijek niste banovani za G.P 1.6 za kupovinu car sharinga br. 4 od Frolitza i za mnoge druge iteme koje ste dobili na RS serveru u zamjenu za iteme na EN1 serveru?

Svi ostali komentari što se tiču ove žalbe, ne tiču se mene, možete do sutra izmišljati šta želite, mene se to ne tiče, spomenuli ste me i odgovoreno vam je u komentaru iznad ovog. Svoju mržnju širite negdje drugo, ali bez mene.

Za sve što vam se desi bilo loše ili dobro krivite mene, jer niste dovoljno pametni da shvatite da ja nisam vaš "neprijatelj" nit imam nešto protiv vas. Oni sa kojima ste "dobri" i sa kojima se redovno "milujete komplimentima" su vaši "online prijatelji" kojima je stalo samo do toga da ostvare korist od vas, ali vi toga nažalost još uvijek niste ni svjesni.

Slobodno komentarišite šta želite, ali bez mene, vaša mržnja me ne zanima.

Pozdravček od Cobiše.
 

__Luka___

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
28
Ne postoji igrač kojem sam ja dužan novac/item bilo šta, ne možeš ga pronaći, tako da ta teorija o 1.6 pada u vodu. Dok je kod vas drugačija situacija.

Mujo je upoznat sa mojim dugovima koje sam ja uredno vratio i njemu javio za sve što se desilo, kad se desilo i sl, jer za razliku od vas ja svoje dugove nisam predstavio kao "dugove" koji se ne vraćaju, svi su uredno vraćeni i ne postoji ni jedan jedini ingame log koji može reći drugačije.

Vama su dugovi samo pokriće i paravan za kršenje G.P 1.6, iako nikom ne vraćate pare, a stotine miliona / milijarde prebačenog novca preko fam. balansa predstavljate kao "dug porodice" iako nikom novac ne vraćate i pravite se da su to sve donacije "za fam" iako je u stvarnosti u pitanju čisto kršenje G.P 1.6 pravila samo što to drugačije predstavljate, ali svakako ničija nije do zore gorjela što se kaže, isplivat će na vidjelo sve što ste radili kad tad, ali sve u svoje vrijeme.

Ako ćemo komentarisati G.P 1.6 pravilo, postavlja se pitanje zašto ste međusobno prebacivali biznise od 500$ mil. i više po državnim cijenama bez ikakvog pokrića, da niste možda jedni drugima prodavali sve to za RL pare što me ne bi iznenadilo? Ne bi vam bilo prvi put. Lako je koristiti fam kao paravan i praviti se lud kad se prebacuju biznisi na taj način.

Zašto još uvijek niste banovani za G.P 1.6 za kupovinu car sharinga br. 4 od Frolitza i za mnoge druge iteme koje ste dobili na RS serveru u zamjenu za iteme na EN1 serveru?

Svi ostali komentari što se tiču ove žalbe, ne tiču se mene, možete do sutra izmišljati šta želite, mene se to ne tiče, spomenuli ste me i odgovoreno vam je u komentaru iznad ovog. Svoju mržnju širite negdje drugo, ali bez mene.

Za sve što vam se desi bilo loše ili dobro krivite mene, jer niste dovoljno pametni da shvatite da ja nisam vaš "neprijatelj" nit imam nešto protiv vas. Oni sa kojima ste "dobri" i sa kojima se redovno "milujete komplimentima" su vaši "online prijatelji" kojima je stalo samo do toga da ostvare korist od vas, ali vi toga nažalost još uvijek niste ni svjesni.

Slobodno komentarišite šta želite, ali bez mene, vaša mržnja me ne zanima.

Pozdravček od Cobiše.
mislim da si tu napravio neku štamparsku grešku, "ne postoji igrač kojem sam ja dužan novac/item bilo šta, ne možeš ga pronaći".
druze moj, nema lika kojem ne duguješ, možda si čak i u pravu, ne dugujes jer si im umjestio ing novca ponudio koju marku :p
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,242
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Biznis je i dalje u vlasnistvu ID - 2150
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom