Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2150
Players nickname
Miki_Moncler
Administrators nickname
nepoznato
Date
Mar 20, 2024
Time
20:30
Proofs
//

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Poštovanje Mujo i Abrahame,

Imam pitanje vezano za situaciju o kojoj sam pričao sa Abrahamom te koja se dogodila na aukciji dana 20.3.2024. pa me zanima ishod svega toga, dal ce ostati ovako ili ce se poduzeti neke radnje.
Na toj aukciji je izasao biznis Parking 17 (101), i do pocetka aukcije je najveci bid bio 600 miliona (ID 31).
Cim je aukcija pocela, u 20:30, nepoznati admin (koji je kaznjen kasnije) je teleportao ID 31 van njegove privatne garaze te ga stranac 48024 ubija i odmah zatim provjerava aukciju na telefonu da vidi dal netko drugi bida.
ID 21771 je ostao jedini sa dovoljno novca i samo jednom je bidao nakon toga te uzeo biznis za 600.150.000.

Moje prvo pitanje glasi
, zasto na kraju POV-a postoji poruka u klub chatu gdje se indirektno spominje kako je protivnik u "nesvijesti" te da nece stici na "trku" odnosno da ne moze bidati jer je mrtav?
Jel to znaci da je doticni ID koji je poslao tu poruku znao da ce se to dogoditi, te da je mozda ukljucen i drugi doticni ID koji je cekao kraj aukcije da digne cijenu kad je ID 31 vec bio mrtav i nije mogao nastaviti bidati?

Slika na kojoj se vidi ime i ID osobe koja je dobacila komentar u klub chat

Moje drugo pitanje glasi, dal ce se takve radnje dopustiti te da posljedica toga bude samo kazna administratora koji je to uradio?
Zasto se neda primjer svima da im vise nikad ne padne na pamet tako nesto napraviti te zasto se ne ponisti aukcija tog dana, obrise biznis i ponovo postavi na aukciju?
Jasno je da je biznis uzet uz abjuzanje admina da se smakne konkurencija na aukciji te da su posljedice toga minimalne.

Ukoliko treba, mogu dostaviti POV gdje ID lezi mrtav u 20:30, ID 48024 pored njega stoji i prati aukciju te na kraju tog istog POV-a se vidi komentar koji sam naveo gore.

S poštovanjem

Miki Moncler
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486
Ljepoto moja ovisna o igricama, Coby komentariše po club chatu i kad treba i kad ne treba i ni jedan komentar mu nije stran, kako za evente, tako i za dešavanja u Los Santosu, šta god da se desi.

Mujo je upoznat sa admin abuseanjem sa vaše strane, to što je Fico Moncler 27170 slikao admin panel od određenih igrača i dijelio te slike, to što ste namještali preko njega banove i mnoge druge stvari, pa mene zanima kad ćeš ti snositi posljedice za sve to zajedno sa Danielom ID 31 i ostalom ekipom iz te tvoje porodice Zampa Company koju spominješ samo u pozitivnom kontekstu kao da ste bajni i sjajni i bez bilo kakvih prekršaja?

Nije džaba blacklistovana moja mala dušica Fićko moj mali koji je vaš omiljeni član kojeg ste maksimalno koristili u svoju korist kad je bio senior administrator poslije kad je dobio ban za admin abuse, šutnuli ste ga ko kera jer vam više nije bio od koristi i sve slike sa foruma na kojima se on nalazio si ti lično obrisao.

A pa da, Fico mali je bacao bombe sa trećeg accounta dok je bio u porodici Blacked koja je vaša privremena Zampa Company porodica.

Kad ćete za sve to snositi posljedice mališa moj maleni dragi? Ili za 1.6 što ste mijenjali iteme na EN serveru za iteme na RS serveru? Itd itd.

Ovim putem optužuješ moju malenkost za nešto s čim nemam veze, a kad već spominješ tu temu, nadam se da će uvesti kaznu za admin abuse za igrače da i igrači mogu snositi posljedice za to, pa da konačno ti prvi snosiš posljedice (zajedno sa Danielom i ostalom ekipom iz tvoje porodice) za sve što si/ste do sad uradio iskorištavajući Ficu i druge bivše admine u svoju korist (admin abuse).


Ugodan ostatak dana želi ti trkač Coby i želim ti da nađeš sebi neku drugu zanimaciju osim spominjanja mene.
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Ljepoto moja ovisna o igricama
Joined Jul, 26, 2022
437 messages, 409 reaction score

Joined Jun 13, 2021
123 messages, 380 reaction score

Prije nego nekome kazes da je ovisan o igricama, pogledaj usporedbu forum profila..
U 2 godine forum naloga imas 3x vise komentara od mene.

Krivo mi je sto si se pronasao na krivom mjestu u krivo vrijeme s krivim komentarom bas u trenutku aukcije kada se bidalo… bas nevjerojatna slucajnost🤣
 

asfsa

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
216
Joined Jul, 26, 2022
437 messages, 409 reaction score

Joined Jun 13, 2021
123 messages, 380 reaction score

Prije nego nekome kazes da je ovisan o igricama, pogledaj usporedbu forum profila..
U 2 godine forum naloga imas 3x vise komentara od mene.

Krivo mi je sto si se pronasao na krivom mjestu u krivo vrijeme s krivim komentarom bas u trenutku aukcije kada se bidalo… bas nevjerojatna slucajnost🤣
ALOO BRE MIRAN
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom