Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
720
Players nickname
Teddy Bear
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 4, 2024
Time
18:08
Proofs
https://youtu.be/V-dBsNWIimY?si=kiEyCDUvpYDOZ_Xv

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
Postovanje, pisem u ime igraca sa id: 34914.
Postovanje dragi gospodine Mujo, Moje ime je Aleksandar iii predstavljam rp igraca Alehandra Rodriguez id:34914. Pre nekih 5 dana sam dobio permu zbog vredjanja gospodina Denze u svom pov-u ili ti nazivu yt videa. Nemam problema sa administacijom niti sam ikada doticnu vredjao, kao ni sam projekat niti bilo sta vezana za server ili ti projekat. Situacija koju sam imao sa doticnim gospodinom ako mogu tako da ga nazovem je ispala zbog moje brzopletosti i jako se izvinjavam vama i celom admin timu. Nikada nisam imao probelm sa administracijom niti sa bilo kim iz nje, jednostavno sam bio izrevoltiran radi stavljanja u jail radi VDM-a gde sam sa svojim drugarima se zezao i salio te nikome nismo narusavali RP. Nisam imao lose namere niti sam zeleo ikog da uvredim kada sam pisao bilo sta, gospodin Denza je verovatno to okarakterisao skroz drugacije pritom se neke psovke koriste i u svakodnevnom zivotu te same licno nikada nisu bile upucene nikome od vas. Duboko se izvinjavam svima. Jako mi je drag acc, imam dosta uspomena sa tim karakterom i jako volim da igram na ovom projektu te dosta sam vremena potrosio i ulozio i isti acc, Svestan sam svoje greske, pristajem na svaki vid unbana, ako je moguce, Hvala na izdvojenom vremenu i paznji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom