Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marios_suhna

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
9
1. Vaše ime IRL: Branislav

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT

4. Od kada do kada ste inace ingame-15:00/20:00-21:00

5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): oko 8-9h

6. Vaš Discord: cork2008_80865

7. Vaše ingame ime: Corke White

8. Vaš ID: 25125

9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Dosta dugo sam na projektima sto se tice Rolpleja smatram da bih mogao da bih mogao da iskoristim svoje znanje kako bih mogao da pomognem drugim ljudima bio sam clan svih legalnih organizacija.



Dodatne informacije


1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem admin jer mislim da sam sposoban za taj posao dobar sam u pregovorima i pomaganju oko bilo cega sto se razumem mislim za sebe da bih dosta pomogao ovom serveru i drugim administratorima.

2. Koje su vaše prednosti?
Mogu da radim ujutru,Imam dosta iskustva sa celokupnom situacijom RP-a,Volim da pomazem ljudima,Siguran sam u svoje odluke,Slusam obe strane price,Radim sta mi se kaze i Upoznat sam sa vecinom pravila grada.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Volim da se izjanim da nemam puno slabosti ali uvek mozemo da izuzmemo par.Nepravda prema drugim igracima,Pohlepnost i Krsenje pravila grada.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Pa realno bih mogao da napusim svoj rp zivot da bih mogao da pomazem ljudima a koliko god bi secanja bila na stari rp odrekao bih ga se zbog ovog postenog posla.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Naravno, da.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne postoji nesto sto bi me sprecilo da budem aktivan sem ako bih izuzeli npr. Neke vremenske nepogode i obaveze vezane za zivot van igre.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom