Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nesa Lininn

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
1. Vaše ime IRL Nesa
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 4-8h
5. Vaš Discord velja0910
6. Vaše ingame ime Nesa Linnin
7. Vaš ID 53542

Dodatne informacije

1. Lider za LSPD (Los Santos Police Department)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.1S'obzirom da imam godina koliko imam, smatram da sam odgovoran . Ne odolevam iskusenjima i pritiscima vec se stabilno ponasam u odredjenim situacijama . Naucio sam dosta stvarim tokom svoje karijere na grandu, znam sve oko poslova bio sam sa iskusnim ljudima i dosta sam od njih naucio . Pocetno iskustvo sam stekao tako sto sam pratio sta rade iskusniji od mene, bio uz njih i od njih sve naucio. Imam ideju kako LSPD treba da izgleda, kako ce RP biti poboljsan , imam ljude koji su spremni da budu aktivni i uz mene da ojacaju ovaj LSPD.
1.2 Do cinova bi se dolazilo direktno po zasluzi za HC bi imao najaktivnije i ljude sa dosta iskustva i znanja koji bi bili tu uz mene i ostale kolege, kao i sto bi ukinuo svadje izmedju organizacije koje imaju velike sankcije.
1.3 Svakog dana bi najaktivnijim ljude iz organizacije bi posmatrao kako rade te bi davao odredjene bonuse cesto od svog dzepa
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
LSPD se mora sastojati od clanova koji znaju RP pravila i sami ih primenjuju . Da se sve resava na lep RP nacin oko zalbi i ostalih stvari a ne oko foruma, na tome cu se bazirati. Bazicaru se da ima vise radara po gradu koji su staticni za razliku od prethodnih PDa u kojima nema uopste toga . Imam ideje kako ce izgledati SAJ i Inspektor tim .Trazio bih od svoje HC ekipe da ispituju svaki dan pravila i nacin rada LSPDa kako niko ne bi zaboravio i nacinio neku gresku koja bi uticala na los RP na serveru .Trudio bih se da radim regrutacije da sto vise.
Rankovi
1. Suspend I
2. Suspend II
3. Suspend III
4. Policajac na obuci
5. Komunalac
6. Saobracajni policajac
7. Police Officer I
8. Police Officer II
9. Police Officer III
10. S.A.J regrut
11. S.A.J Off-road team
12. S.A.J Snajperska jedinica
13.Inspektor na obuci
14.Inspektor
15 .Zamenik Komadant Komunalaca
16. Komadant komunalaca 17.Zamenik Komadanta PO
18. Komadant PO
19. Zamenuk komadanta S.A.J-a
20. Komadant S.A.J-a
21. Zamenik glavnog inspektora
22. Instruktor obuke
23. Narednik
24. Glavni inspektor
25. Kapetan
26. Major
27. Komandir Stanice
28. Direktor Policije (assistent)
29. Zamenik Načelnika
30. Načelnik
 

Peske Reall

Душа браћи Срце мајци!
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
200
Molim Administraciju da se lepo lik proveri jel laze za godine nema 14 nego 11. Hvala!
jel bitno sto mu je takav glas?
Djukela giphyupload GIF
 

Steven Cooper

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Molim Administraciju da se lepo lik proveri jel laze za godine nema 14 nego 11. Hvala!
burazeru to sto zvuci mladje ne mora da znaci da je mladji, znam nesu irl i nije slagao
a i u ostalom ne znam sto se sekiras ako bude prihvacen onaj ko najbolje bude znao procice i tjt
 

Bigy One

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jun 17, 2023
Messages
555
Odbijeno!
Razlog:Offtopic na forumu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom