Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang I Vokeuy Prangiovic

Rejected
Status
Not open for further replies.

vokey

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
47
1. Vaše ime IRL : Vojislav
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : gmt+1
4. Prosjek online po danu : 8+h
5. Vaš Discord : vokeybonanza
6. Vaše ingame ime ; Vokeuy Prangiovic
7. Vaš ID ; 27610

Dodatne informacije

1. Lider za . The Bloods Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1Pravio bih sastanke 2puta nedeljno .
2.2 Imam duh tog nekog vodje Koji bi Gio glavni stalno i gde god da se nalazi u bilo kom drustvu .
2.3 Zato sto bi zeleo da bude barem jedna organizacija bez dece koja prave sranja po serveru i koja ne postuju pravila i nebi pustao nikog u organizaciju ko je ispod 14 godina jer smatram da su to deca koja nisu spremna da prihvate odgovornost za neko sranje koje oni naprave .

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1Smanjiti krsenje pravila poput pg, mg , rdm , nonrp ,failrp

3.2Da se dodaju neki bonusi kao plata ali da bude na krajevim nedelje i koliko se ko trudio za organizaciju da dobije runk up ili neke pare ne previse ne premalo negde oko 50-100k

3.3 Turferi bi imali posebne nagrade kao za naj boljeg turfera bi davao kao neki bonus od 400k - 800k

3.4 dodao bi Ne da ne moze da bude 10 rakova deset jer to po meni krsi rp i nema smisla za rp svugde gde ima preko 2-3 high comande je previse za neko organizaciju jer to je malo previze po meni i nema rpa ako ih ima mnogo

3.5
Rankovi :
1 . Suspend
2. Young Blood
3. Dealer
4. Drug Lord
5. Associate
6. Grafiti Team
7. Grafiti Team Lider
8. Capo
9 . Turfer
10. KingPin
11. Secretary
12. Consigliere
13. Overlord
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom