Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Steven Cooper

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Leader za LSPD | Steven Cooper



1. Vaše ime IRL
Luka
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 5-8h
5. Vaš Discord 46_luka
6. Vaše ingame ime Steven Cooper
7. Vaš ID 53139

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Police Department

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)



- Podelio bih moj odgovor kroz nekoliko celina -

Vestine :
Kroz zadnja 4 mandata u LSPD sam stekao dosta iskustva, sva 4 mandata sam bio u HCu jer sam imao iskustva od pre. Pozicija na kojoj sam se najduze zadrzao bila je Direktor Policije (28) te reakcijom tadasnjeg lidera pretpostavicu da je bio zadovoljan. Prosli smo zajedno kroz vodjenja raznih akcija kao sto je podmornica, punkt, pljacka banke, odbrana nosaca aviona, Ammo run, racije itd..


Iskustva: Imam iskustva kroz sve state organizacije. Najduze sam se zadrzao u LSPD u kojoj mi je i najlepse i uvek rado dodjem. Istorija mojih cinova po state/u je u glavnom bila bazirana na HCu ili maker u High Staffu
GOV – Chief of State Security (21) ali i secret service (23)

SAHP – Sef Osoblja (27)

FIB – Supervizor (21)

LSPD – Direktor Policije (28)

Kroz sve te organizacije stekao sam dosta iskustva ali i uocio i ispravio neke sitne greske koje sam pravio u svojim pocetcima kroz state. Mislim da sam dovoljno spreman za apliciranje za lidera.


Donosenje novih i poboljsanih sistema: U nastavku mozete procitati sta bih sve dodao u ovu organizaciju. Poslednjih 4 meseca radio sam na tome sklapajuci jedan veliki idealni sistem koji bi poboljsao ovu organizaciju. Spremio sam ekipu ljudi koji su bogati s iskustvom, spremio sam sve potrebne priloge koji bi samo cekali da to mogu sprovesti u delo

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Znanje –
Smatram da je jedan od kljucnih problema u prethodnim mandatima bio manjak znanja kod clanova kao i sama organizacija oko obuke i ispitivanja. Zbog toga uveo bih FTP (Field Training Program) koji bi imao za cilj da nove policajce nauci sve sto je potrebno kako ne bi imali nedoumice oko nekih RP situacija


Uprava Kriminalisticke Policije -
Ovo je nova divizija koja bi zamenila Inspektore, Detektive i SWAT. Ova divizija bavila bi se istragama organizovanog kriminala, istragama na terenu (trazenje kanabisa), istragama kriminala unutar organizacije ako nastane ali i specijalnim akcijama. Ova divizija bila bi jako zanimljiva jer bi bili smisljeni dodatni, novi, zanimljivi treninzi.

Napredovanje – Svaki cin u mojoj organizaciji morao bi biti zasluzen s toga:

Komunalni Policajac >>> PO I – Uslov 15 zaplena

PO I >>> PO II – Uslov 2 hapsenja

PO II >>> PO III – Dodatnih 4 hapsenja

PO III >>> PO III + 1 – Dodatnih 5 zaplena i 4 hapsenja

PO III + 1 >>> UKP – Aplikacija za UKP

PO III + 1 >>> Narednik I klase – Odobrenje i unapredjenje od strane High Command

Svi ostali cinovi napredovali bi iskljucivo time sto bi se pokazali kroz svoj cin

Unutar UKPa bi svoj cin dobili po vasem interesovanju u toj jedinici

Ulazak u HC vodio bi se po testiranju vasih sposobnosti da upravljate organizacijom kada lider nije tu. Konkretno test bi se svodio na to da regrut za HC vodi trening za celu organizaciju


Sastanci – Ovo je slabo praktikovano do sad ali je jako bitna stavka u vodjenju organizacije. Smatram da je jako bitno misljenje clanova. Sastanci bi bili jednom nedeljno te bi se svodili od tri stavke
1. primedbe na greske clanova (u koliko ih ima).

2. predloge u vezi organizacije.

3. bonuse za celu organizaciju (kao i posebni bonusi za one najbolje)

Field Training Program (FTP) – Nova stvar koju bih uveo jeste FTP. To je uputsvo to jest kao sto ime kaze, trening program, celokupna obuka u jednom tekstu.

FTP bi se sastojao iz nekoliko stavki kao sto su:

“O Departmentu”,”Struktura cinova i njihove funkcije”,”Radio Komunikacija i kodovi”,”Vozila, Uniforme, Arsenal i oprema”,”Procedure” kao i “Ostala pravila” koja obuhvataju stvari poput ponasanja offduty, kolegijalnosti i slicno.

Blizi rad i bolja saradnja sa state orgnizacijama – Smatram da je jedna od glavnih mana proslih mandata bila slaba saradnja sa kolegama iz drugih state organizacije. U koliko postanem nacelnik postaracu se da LSPD bude jako blizak sa svim kolegama te da kolege s radoscu rade sa LSPD.


Patrole – Ovo su jedne od najbitnijih stvari za ovakav tip organizacije. Patrole bi bile aktivne tokom celog dana dok ako bi se desilo da nema aktivnih patrola cin zaduzen za njih snosio bi posledice.


Nove procedure – Konkretno uveo bih da nasi sluzbenici mogu da zaustave doticnu osobu sa validnim razlogom te u koliko imaju sumnje mogu zahtevati od zaustavljenog da hoda tipa par metara napred pa isto nazad kako bi videli da li je lice pijano.
Predlog cinova:

______ Central Patrol Unit _______

1. Pred otkaz

2. Suspenzija 48h

3. Suspenzija 24h

4. Suspenzija 12h

5. Policajac na Akademiji

6. Komunalni Policajac

7. Police Officer I

8. Police Officer II

9. Police Officer III

10. Police Officer III + 1

______ Uprava Kriminalisticke Policije _______

11. Pripravnik za kriminalistiku

12. Inspektor za organizovani kriminal

13. Inspektor na terenu

14. Inspektor za internu istragu

15. Operativac

16. Visi Operativac

17. Vodja Specijalnih Operacija

18. Zamenik Komandanta UKP

______ High Staff _______

19. Narednik I Klase

20. Narednik II Klase

21. Porucnik

22. Pukovnik

23. Kapetan za ispitivanja FTP

24. Supervizor

______ High Command _______

25. Komandant CPU

26. Komandant UKP

27. Komandir Stanice

28. Direktor Policije

29. Zamenik Nacelnika Policije

30. Nacelnik Policije
 

Bigy One

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jun 17, 2023
Messages
555
Čestitamo, pozvani ste na interview za LSPD koji će se dešavat u nedjelju 9/06/2024 u 18:30h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom