Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Biba_Kristal

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
226
Informacije

1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 6-10h
5. Vaš Discord: biba_kristal
6. Vaše ingame ime: Biba Kristal
7. Vaš ID: 33398

Dodatne informacije
1. Lider za:
LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Hocu biti lider, zato sto sam dugo na proektu imam dovoljno iskustva. Mislim da treba da mi se da sansa da budem lider LSPD-a.
-Imam iskusan HC team, te tako cu da izguram 2 mandata te ce biti bez nijednog warna.
-Spored mene LSPD je vazna organizacija i cu se potruditi da tako ostane. Te tako ako postanem lider LSPD-a potrudicu se da bude sto veci RolePlay.
-Moja prva organizacija je LSPD te tu sam prvi put bio High Commanda. Tako sam stekao dovoljno iskustva da vodim organizaciju.
-Moja najveca prednos je aktivnost i uvek cu biti tu kome cu biti potreban.

-Ocu biti lider ove organizacije da naucim nove clanove kako je u State-u. Svakoga cu nagradzivati sa rank up-om i bonusima.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Svako ko oce da udze u LSPD mora dobro poznavati pravila grada.
-Svako ko oce da udze u LSPD mora da ima OCC 13godina, a IC 12godina.
-Svako ko oce da udze u LSPD mora da ima Vojnu legetimaciju. Te tako ce uvek biti spremni za talacke, banke, nosac i drugo.
-Ispitivanje bi samo odrzavao samo preko Discord.
-Unutar organizacije toksicnost ce biti strogo zabranjena. Isto tako toksicnost nece postojati prema drugih organizacija
-Trudicu se da imamo komunikaciju izmedzu State-a kako bi odradili dobre akcije.
Rankovi:
------------------------------------------------------------------------------------
HIGH COMMAND
------------------------------------------------------------------------------------

30 Nacelnik
29 Zamenik Nacelnika
28 Assistent Nacelnika
27 Chief of Staff
26 Komandir Stanice
25 Kapetan Stanice
------------------------------------------------------------------------------------
HIGH STAFF
------------------------------------------------------------------------------------

24 Komandant S.W.A.T.
23 Glavan Inspektor
22 Zam. Komandant S.W.A.T.
21 Zam. Glavnog Inspektora
20 Narednik
19 Vodja Patrole
18 Zam. Vodja Patrole
------------------------------------------------------------------------------------
STRUKTURA
------------------------------------------------------------------------------------
17 Instruktor
16 Stariji Inspektor
15 Inspektor
14 Mladji Inspektor
13 S.W.A.T. Operativac
12 S.W.A.T. Snajper Team
11 S.W.A.T. Vazdusni Team
10 Visi Saobracajac
9 Saobracajac
8 Mladji Saobracajac
7 Visi Policajac
6 Policajac
5 Mladji Policajac
4 Komunalni Policajac
3 Policajac na obuci
2 Suspend 24h
1 Suspend 12h


Hvala na citanju.


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom