Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51316
Players nickname
Igor Phoenix
Suspect ID
720, 48400, 34914
Date of violation
Jun 7, 2024
Time of violation
23:13
Proofs
https://youtu.be/BBkN4uLfzjg?si=4NeZNiyye4nejuNb

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
Bio sam primoran oduvek sam hteo da kopiram admine odnosno da teram igrace sa servera pa je bilo jace morao sam pobiti pola servrra i ne planiram stajati kad izadjem iz zatvora ili kad se vratim sa bana zahvalite se doticnim adminima pronacice se
 

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
Sto sam trolovao trolovao sam vec 3 godine igram i ima malo ljudi koji me ne vole a sta ja tu da radim,od 100% ljudi voli me dobrih 80% eee posto sam doziveo nepravdu,mora se ta nepravda i naplatiti spreman sam da napravim haos
 

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
Zahvalite se odredjenim adminima,sta da vam kazem,inace sam smirena osoba to da se zna pa se vi zapitajte sta se desilo tek da me dovede do ovoga...
 

Tarci Gonzalez

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
20
Bio sam primoran oduvek sam hteo da kopiram admine odnosno da teram igrace sa servera pa je bilo jace morao sam pobiti pola servrra i ne planiram stajati kad izadjem iz zatvora ili kad se vratim sa bana zahvalite se doticnim adminima pronacice se
Sto sam trolovao trolovao sam vec 3 godine igram i ima malo ljudi koji me ne vole a sta ja tu da radim,od 100% ljudi voli me dobrih 80% eee posto sam doziveo nepravdu,mora se ta nepravda i naplatiti spreman sam da napravim haos
Zahvalite se odredjenim adminima,sta da vam kazem,inace sam smirena osoba to da se zna pa se vi zapitajte sta se desilo tek da me dovede do ovoga...
Ima i dobrih admina,i ovaj server je dobar al bi bio jos kvalitetniiji da se ulozi malo u njega
Slažem se s ovim svim , nema vise smisla ovdje igrati ili pokusavati ista bukv , ovdje ce samo ostati na kraju probisvjetovi i jadnice ( naravno nemislim za sve igrace zenskog pola ) niko vise drugi nece , jer zasta da se ovdje sprda ili Roleplaya kad ce ti doci na kraju admin i dati jebeni ban/demorgan za pravilo koje uopce ne podrazumjeva da se posalje u demorgan/ili da te posalje na ban krsenja istoga. Jedini problem ovdje na serveru je taj sto su svi dosli na te pozicije koje jesu preko ( JEBENE VEZE ) a pojma od toga svega neznaju i to je cinjenica i gotovo. Hvala na citanju i uzivajte. ♥️👋
 
Last edited:

Tarci Gonzalez

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
20
Ja bi isk volio da se vrate dobra stara vremena Roleplaya i zezanja , jeste da nisam neki OG igrac na serveru al dosta sam vidio sranja i nepravde za ID 48400.
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
334
Pregled žalbe u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
334
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 48400 i ID 720 dobiće kaznu za G.P. 6.15
  • - 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom