Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
43845
Players nickname
Harry Beriisha
Administrators nickname
Allen Sikter Bigy One
Date
Jun 8, 2024
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/719959/

Aleksandar Obama

Player
Player
Joined
May 13, 2023
Messages
111
u pov-u koji je doticni okacio na forumu se vidi da sam pucao ali izgleda kao da sam iz blecka tjst ne skriptovanu green zonu sto i nisam. Gospodin mujo je lepo rekao da je oznacio granice geta na blecku sto znaci da je dodao nes novo da znamo granice, Dodao je one stubove i saksije tako da kazem ono za cvece sto se podrazumeva da je granica geta i tacno na liniju mozd milimetar o nje sam pucao sto sam idalje u getu i ne razumem zasto dobijam ovu kaznu. Hvala na citanju... I da naglasim Allen Sikter na forum zakljucio zalbu, A Bigy stavio ingame.
 

Aleksandar Obama

Player
Player
Joined
May 13, 2023
Messages
111
izvinjavam se ali ispravljam zalbu i hteo sam da kazem da nisam znao geto granice jer je mujo dodao lampice kao granicu a ja to nisam video i mislio sam da je ona saksija granica. Opet se izvinjavam pa sam hteo pitat Muju ili Abrahama da mi sklonite barem jedan warn imam dva radi istog razloga P.Z.Z.1.1 na blecku ali nisam znao da je geto granica pomerena. Sklonite mi molim vas 1 warn jer su mi 14 dana da ne ulazim u ni jednu org mnogo hvala i nece se ponoviti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom