Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 6.15 & FearRP & FailRp & G.P 6.4 & PG I El Benz

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48400
Players nickname
Tarci Gonzalez
Administrators nickname
El Benz
Date
Jun 9, 2024
Time
12:00
Proofs
https://youtu.be/kfJrlwMNOBE

Tarci Gonzalez

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
21
Dobar dan, postovanje Administraciji i svim prisutnim gostima. U prilog vam saljem THREAD sa foruma koji je isto pisan u ime drugog igraca, a igrac je osudjen. Niti je bio prisutan u rp situaciji niti bilo sta slicno. Nas problem je taj sto je nasa zalba odnosno zalba igraca 34914 odbije ( na osnovu toga zato sto ja nisam bio u RP situaciji). Igrac 34914 ima banan forum te nije mogao pisati, te ja kao njegov drugar sam postavio zalbu umesto njega. U prilog vam saljem i moj POV situacije, te ocekujem odgovor. Zasto neko ima priviligije a neko ne ??? Isto apelujem da se admin koji je doneo losu odluku u ovim situacijama propisano kazni. Hvala i srdacan pozdrav.
THREAD od id-ja 34914 Rejected - G.P 6.15 & FearRP & FailRp & G.P 6.4 & PG I 11756
THREAD od id-ja 35834 (koji je isto pisao umesto drugara nije bio pritusat u situaciji PZZ a igraj je dobio kaznu ) Approved - P.Z.Z. 1.1 I 720
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom